ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Володимир Купчак увійшов до складу комісії «З розвитку жіночого боксу»

Президент Волинської обласної Федерації боксу став частиною потужної команди з розвитку жіночого боксу Міжнародної боксерської асоціації. Про це йдеться в офіційному листі тимчасового президента AIBA Гафура Рахімова до Федерації боксу України.

– Входження до складу комісії AIBA – без перебільшення велика честь для мене. У той самий час це також й неабияка відповідальність. Вдячний тимчасовому президентові AIBA Гафуру Рахімову та, звичайно ж, президентові ФБУ Володимиру Продивусу за довіру та надану можливість увійти до складу комісій міжнародної асоціації, – зазначив Володимир Купчак. – Сьогодні жіночий бокс почав активно розвиватися по всьому світу. Дівчата виступають на Олімпійських іграх і загалом демонструють справді якісний та змістовний бокс. На високому рівні жіночий бокс і в Україні. Мені надзвичайно приємно відзначити те, що саме волинянка Тетяна Коб стала першою українкою, яка представила нашу державу на Олімпійських іграх-2016 у жіночому боксі. Переконаний, що і на Олімпіаді у Токіо також за неї вболіватимемо. Підсумовуючи, хочу зазначити те, що для мене це велика честь представляти нашу державу на міжнародному рівні. Від себе зроблю усе потрібне та можливе, аби принести вклад у розвиток жіночого боксу.

Довідка: AIBA (англ. Amateur International Boxing Association), Міжнародна асоціація аматорського боксу – керівний орган аматорського боксу на міжнародному рівні, який надає звання чемпіона світу та у підлеглих чемпіонатах, організовує боксерські поєдинки, зокрема боксерські чемпіонати світу і бої на Олімпійських іграх. Асоціацію заснували 1920 року.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"
За матеріалами сайта fbu.org.ua