ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


На Говерлу – з прапором «Волиньобленерго»!

Колектив Маневицької філії побував у триденних мандрах у Карпатах, які організувала профспілка товариства.

Маневицькі енергетики із захватом розповідають, що це були неймовірні три дні подорожі, від яких дістали чимало позитивних емоцій і задоволення.

– Ми пройшлися стежками славнозвісного опришка Олекси Довбуша, побували на відкритті полонини Перці, де дегустували карпатські смачні напої та сири місцевого виробництва під супровід гуцульських музикантів із трембітою, – ділиться враженнями Людмила Ковальчук, комірник Маневицької філії. – Також на полонині відвідали Музей старовинних предметів гуцульського побуту, побували на майстер-класі із виготовлення ляльки-мотанки. Милувалися надзвичайною красою водопадів Гук та Пробій, ярмаркували в Яремчі.

Крім того, маневицькі туристи були на екскурсії на пивоварні в Микуличині, на найбільшому гірськолижному курорті в Україні Буковелі. Оглядали карпатські краєвиди із канатної дороги і найбільше штучне озеро Молодість. Звичайно, крім вражень, повезли із собою додому багато селфі.

– Але найбільше задоволення дістали від сходження на найвищу точку Карпатських гір в Україні – Говерлу, – розповідає пані Людмила. – Підйом був дуже важким і довгим. Спочатку думали, не  подолаємо, однак вся група, а це 30 осіб, зійшла на вершину, що, зі слів місцевого гіда, буває вкрай рідко.

Сходження було хоч тяжким, але цікавим. Маневиччани кажуть, що у підніжжя Говерли було справжнє літо, а на вершині  ще лежить багато снігу.

– Не передати вражень від того, коли  під спекотним сонцем  рухаєшся по снігу! – емоційно ділиться туристка. –  Піднявшись на вершину, відчули справжню радість, робили фотографії, вітали один одного та милувалися  неймовірними  краєвидами. На вершині Говерли колектив філії  підняв національний  прапор з логотипом «Волиньобленерго»!

Додому повернулися мандрівники втомлені, проте з надією і бажанням наступного року ще побувати в Карпатах. Тож енергетики Маневицької філії висловлює вдячність за надану можливість провести незабутні вихідні у горах.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"