ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Футболісти «Волиньобленерго» запрошують уболівальників на матч

Клуб товариства продовжує запеклу боротьбу за Корпоративний кубок серед найпотужніших підприємств області Асоціації футзалу Волині.

У неділю, 3 червня об 11:00 на центральному майданчику СРК «Адреналін-сіті» клуб «Волиньобленерго» та AMFV Team змагатимуться за перемогу в четвертому турі.   

Поки енергетичні футболісти мають у скарбничці одну перемогу та дві поразки. Капітан збірної «Волиньобленерго», в. о. заступника директора із збуту електроенергії Луцької районної філії Петро Назарук розповів, що хлопці хочуть зіграти якнайкраще та здобути переможний результат.

Запрошуємо вболівальників прийти на критий, комфортний майданчик, аби наживо відчути атмосферу футболу і підтримати улюблених спортсменів. Крім такої важливої вболівальницької підтримки, фани можуть особисто поспілкуватися з гравцями і порадіти їхнім успіхам.

Натомість футболісти пообіцяли, що віддадуть усі сили, щоб здобути позитивний результат. А протистояння з командою AMFV Team обіцяє бути цікавим і напруженим! Тож уперед, клуб «Волиньобленерго»!

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"
Фото із Facebook-сторінки Асоціації футзалу Волинської області