ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


З профспілкової спартакіади спортсмени-енергетики повернулися із трьома нагородами

У XIV Спартакіаді працівників енергетики та електротехнічної промисловості, яка відбувалася у Коблевому, збірна ПрАТ «Волиньобленерго» представляла товариство у трьох видах спорту: футзалі, гирьовому спорті та армреслінгу.

Першими за перемогу змагалися армреслери. Справжнім відкриттям тут стали дебютанти змагань, рідні брати Яків та Микола Шелухи з Ківерцівської філії. Електромонтер Яків Шелуха здобув «срібло» у ваговій категорії до 80 кг. А Микола Шелуха, майстер Олицької виробничої дільниці, виборов третє місце у ваговій категорії до 90 кг. Ці перемоги стали підставою для того, аби суддійська колегія визнала волинян кращими серед армреслерів всеукраїнської профспілкової спартакіади.

Не залишився без нагороди і багаторічний рекордсмен товариства з піднімання гирі Віктор Савич, який працює інспектором Рожищенської філії. Він здобув «бронзу» у ваговій категорії до 70 кг.

Футбольна команда товариства під керівництвом капітана Петра Назарука також потішила результатами. Багаторічна практика участі в профспілкових, корпоративних турнірах стала запорукою вдалого виступу. Зіграність, витривалість та спритність, які хлопці демонстрували в умовах нестерпної спеки, принесли їм дві перемоги, одну нічию та одну поразку. Такі підсумки забезпечили команді третє місце у своїй підгрупі.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"