ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Оздоровлюватися і творити — ідеальне поєднання для літнього відпочинку дітей

Завершилося десятиденне перебування майже трьох десятків дітей працівників ПрАТ «Волиньобленерго» у таборі «Європа ART».

Цьогорічний відпочинок у цьому закладі  — дебютний для підростаючих енергетиків. Запросила їх до табору, що знаходиться поблизу села Замлиння Любомльського району, відома волинська художниця, керівник мистецької студії «Пятерня» Тетяна Мялковська. Вона вже не вперше практикує поєднання дитячого  відпочинку з арт-терапією і впевнена, що такий тандем має безліч переваг над традиційним таборуванням.

Під час десятиденного перебування діти мали можливість ознайомитися з багатьма новими мистецьким напрямками, навчитися технікам розпису текстилю, живопису на склі, дереві, спробували виготовити ляльку-мотанку та ін. А ще тут були і вечірні посиденьки біля вогнища, концерти, цікаві екскурсії, катання на конях…

З відпочинку усі школярі повернулися, переповнені позитивними емоціями від нових знайомств та цікавих занять. Вони зізналися, що з нетерпінням чекатимуть наступного літа, аби знову повернутися у незабутню атмосферу відпочинку та творчості.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"