ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


«Волиньобленерго» будує електромонтажний полігон

На території Луцького національного технічного університету за сприяння генерального директора ПрАТ «Волиньобленерго» Володимира Купчака, директора із технічних питань Володимира Перчука та ректора вишу Петра Савчука розпочали будівництво сучасного навчального полігону.

Бригада Луцької районної філії «Волиньобленерго» уже встановила опори 10 кВ.  Для ефективного навчання майбутніх спеціалістів невдовзі зведуть трансформаторну підстанцію та розмістять опори 0,4 кВ.

На електромонтажному полігоні відбуватимуться лабораторні заняття з дисциплін «монтаж та експлуатація електрообладнання», «електрична частина станцій і підстанцій», «електричні системи та мережі», на яких студенти навчатимуться монтажу ліній електропередач 0,4-10 кВ.

Кафедра електропостачання безмежно вдячна «Волиньобленерго» за такий щедрий подарунок. Своєю чергою я обіцяю, що викладачі будуть активно використовувати полігон у роботі, аби ті фахівці, які в майбутньому прийдуть працювати в обленерго, були добре підготовлені та могли приступати до складних робіт, – розповів завідувач кафедри електропостачання Луцького НТУ Юрій Грицюк.

В університеті щиро подякували керівництву ПрАТ «Волиньобленерго» і всім, хто долучений до реалізації цього проекту. Адже це надзвичайно вагоме капіталовкладення в розвиток кафедри електропостачання, університету в цілому, а також значний крок до підвищення якості підготовки фахівців-електриків, зауважили освітяни.

Підготовлено за матеріалами сайта Луцького НТУ. Фото із Facebook-сторінки кафедри електропостачання Луцького НТУ

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"