ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Шановні споживачі електричної енергії!

На виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» Приватне акціонерне товариство «Волиньобленерго» надає інформацію щодо заходів з відокремлення оператора системи розподілу від постачання електричної енергії.

Процес реформування електроенергетичної галузі в Україні розпочався з прийняттям Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 № 2019-VIII, який набрав чинності 11 червня 2017 року та визначає правові, економічні та організаційні засади функціонування ринку електричної енергії, регулює відносини, пов'язані з виробництвом, передачею, розподілом, купівлею-продажем, постачанням електричної енергії для забезпечення надійного та безпечного постачання електричної енергії споживачам.

На виконання пункту 13 Розділу XVII «Прикінцеві та перехідні положення»  Закону України «Про ринок електричної енергії» щодо обов'язку вертикально інтегрованого суб'єкту господарювання (ПрАТ «Волиньобленерго») вжити заходи для відокремлення оператора системи розподілу від діяльності з постачання електричної енергії шляхом створення відповідного суб'єкта господарювання, було засновано Товариство з обмеженою відповідальністю «Волиньелектрозбут» (ТОВ «Волиньелектрозбут»), на яке в подальшому будуть переведені функції постачальника електричної енергії споживачам.

14 червня 2018 року НКРЕКП прийняла рішення про видачу ТОВ «Волиньелектрозбут» ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу. Окрім цього, упродовж двох років з дня отримання ліцензії ТОВ «Волиньелектрозбут» буде виконувати функції постачальника універсальних послуг на закріпленій території (адміністративні межі Волинської області), на якій до відокремлення провадили діяльність з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПрАТ «Волиньобленерго», ДП «Регіональні електричні мережі» і ПАТ «Українська залізниця».

Процес зміни постачальника електричної енергії від ПрАТ «Волиньобленерго», ДП «Регіональні електричні мережі» і ПАТ «Українська залізниця» до ТОВ «Волиньелектрозбут» буде здійснюватись у максимально комфортний для споживачів спосіб. Ці зміни не вплинуть на якість надання послуг, на надійність та безперебійність постачання електричної енергії.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"