ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Відкрите обговорення щодо проекту Інвестиційної програми на 2019 рік та інформації про порядок надання до нього пропозицій

Шановні мешканці Волинської області!

У відповідності до Постанови НКРЕКП № 701 від 25.05.2017 р. Про затвердження Змін до Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії, ПрАТ "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО" повідомляє про те, що з 24 липня по 27 серпня 2018 року триватиме відкрите обговорення інвестиційної програми на 2019 рік. З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися на офіційному веб-сайті ПрАТ "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО": http://energy.volyn.ua.

Пропозиції та зауваження приймаються шляхом надсилання листів:

-           на адресу: 43024, Волинська область, м.Луцьк, вул.Єршова, 4;

-           факсом: (0332) 78-75-19;

-           електронною поштою:  vii@energy.volyn.ua;

Пропозиції та зауваження до оприлюднених документів мають бути обґрунтовані та надаватися у визначений термін. Зауваження та пропозиції, надіслані після 28 серпня, а також анонімні зауваження та пропозиції реєструватись та розглядатися не будуть.

Відкрите обговорення за наданими пропозиціями відбудеться 28.08.2018 р. o 10.00 в актовій залі ПрАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» за адресою: м. Луцьк, вул. Єршова, 4.

ПрАТ "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО" звертає увагу на те, що остаточна вартість заходів буде визначена після затвердження інвестиційної програми Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та проведення процедур закупівель в електронній системі Prozzoro, відповідно до чинного законодавства України.

У випадку внесення змін до проекту Інвестиційної програми 2019 року інформація буде оновлюватися.

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»