СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Команда «Волиньобленерго» серед лідерів з міні-футболу

У Корпоративній лізі Асоціації футболу Волині у серії плей-оф збірна футзалістів «Волиньобленерго» в запеклій боротьбі здобула «срібло».

У фіналі кубка учасники зіграли три емоційно насичені матчі, які не залишили байдужим жодного вболівальника. На чолі з граючим тренером команди  Петром Назаруком футзалісти, а саме: Володимир Корпач, Михайло Курасевич, Олександр Волошин, Данило Дзюбинський, Роман Козачок, Ігор Банера та Василь Миндюк показували  високу майстерність та самовіддачу з перших хвилин гри.

«Волиньобленергівцям» у першому матчі вдалося забити два голи команді «Рятівник», проте з невеликим відривом перемогу все ж здобули суперники. Поєдинок завершився з рахунком 3:2 на користь «рятівників».

Другий двобій був особливо напружений та насичений. Обидві команди продовжували впевнено та наполегливо боротися за звання чемпіона. Однак результати двох ігор не визначили володаря кубка плей-оф. В другому поєдинку, котрий завершився з рахунком 2:1, перемога була в активі енергетиків, які продемонстрували неперевершену спритність і добре продуману тактику гри.

У третьому вирішальному матчі  футзалістам «Волиньобленерго» вдалося відкрити рахунок. Однак, наприкінці другого тайму «рятівники» активно почали перетягувати перемогу у свій бік. У підсумку змагань збірна команда ПрАТ «Волиньобленерго» стала срібним призером цього представницького турніру.

До слова, на центральному майданчику СРК «Адреналін-сіті» усі вісім футзальних команд найпотужніших підприємств Волині, які брали участь у Корпоративній лізі Асоціації футболу Волині у серії ігор  плей-оф,  відчайдушно та завзято боролися за звання переможця.