ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Енергетикам розповіли, як безболісно пролікувати хребет

Днями в актовій залі ПрАТ «Волиньобленерго» за ініціативи генерального директора товариства Володимира Купчака відбулася зустріч працівників з представниками столичного Інституту вертебрології та реабілітації.

Спеціалісти інституту запропонували енергетикам низку послуг, що допоможуть подолати захворювання спини та суглобів. Зауважимо, що методика підходить як для тих, хто провадить малорухливий спосіб життя, так і хто займається роботою із фізичним навантаженням.

Лектори розповіли, що комплекс методів допомагає при остеохондрозі хребта, міжхребцевій грижі та інших хронічних та посттравматичних захворюваннях опорно-рухового апарату. Зокрема лікувальна програма передбачає корекцію хребта, медичний масаж, реабілітаційний курс, фізіотерапевтичні процедури. Необхідність використання того чи іншого методу лікування, кількість сеансів та оптимальний час відвідування визначатимуть індивідуально після діагностики та обов'язкової консультації.

Центри, де проводитимуть лікування працівників на спеціалізованій апаратурі, визначатимуть за принципом локації найбільшої кількості охочих пролікуватися.

Зауважимо, що лікувальні програми, які розробили провідні фахівці інституту, успішно застосовують у Києві, Львові, Луцьку, Івано-Франківську.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"