ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ


«Волиньобленерго» випробовує акустичний приймач digiPhone+

У «Волиньобленерго» тестують акустичний приймач імпульсних хвиль digiPhone+, котрий призначений для пошуку пошкоджень кабельних мереж.

Установка, яка розроблена німецькою фірмою «Seba dynatronic mess- und ortungstechnik gmbh», впродовж 3 тижнів апробовується службою ІЗП на об'єктах товариства.

Загалом у Волинській області працює 10 пересувних електротехнічних лабораторій, з яких 8 призначені для випробування обладнання розподільчих мереж та пошуку місця пошкодження кабельних ліній. Ці лабораторії здебільшого укомплектовані акустичними приймачами подібно до «П-806», «Поиск-2006».

DigiPhone+ використовують для визначення місця пошкодження ізоляції кабелю, який прокладений в землі на 1-3 м і глибше. Як працює установка? Насамперед підключається кабельна лабораторія, вмикається акустичний пристрій, тоді за допомогою карт і схем (на яких позначена кабельна лінія) спеціаліст рухається в напрямку прокладеної лінії, у місцях пошкодження ізоляції через навушники він отримує звуковий сигнал.  

Зауважимо, що в лабораторіях працює високовольтний конденсатор, який забезпечує подачу імпульсу в мережу, тому у місцях пошкодження оболонки чи між жилами цей звук дуже добре чути. Наголосимо, що приймач призначений суто для локалізації пошкодження, роботи по відновленню цілісності кабелю виконуються іншими засобами.

Наразі є багато фірм, зокрема українських, які займаються розробкою та виготовленням акустичних приймачів. Однак одним з кращих все ж вважається німецького виробництва. Головною перевагою і відмінністю від установок, які пропонують українські компанії, є те, що цей пристрій повністю відсікає всі зайві шуми: рух транспорту, роботу техніки. Це особливо важливо для роботи у містах в умовах підвищеної шумової активності.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"