ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ


У «Волиньобленерго» обговорили енергетичну реформу

У четвер, 16 серпня в актовій залі ПрАТ «Волиньобленерго» відбулося профільне навчання працівників енергозбутових підрозділів товариства.

Згідно із Законом України «Про ринок електричної енергії» з 1 грудня стартуватиме енергетична реформа, яка передбачає лібералізацію роздрібного ринку електроенергії та змінить підходи до тарифоутворення для промислових споживачів.

Наразі затверджено ряд нормативних документів, зокрема Правила роздрібного ринку електричної енергії, Кодекс комерційного обліку та Кодекс систем розподілу, які спрямовані на лібералізацію роздрібного ринку електричної енергії.

Захід проведений для керівників та працівників підрозділів філій «Волиньобленерго»: абонентських відділів, лінійно-збутових дільниць та відділів збуту електроенергії, які працюють із юридичними споживачами та населенням.

Порядок денний складався із  обговорення основних етапів енергетичної реформи, аналізу технологічних аспектів роботи зі споживачами, вивчення норм законодавства. Також увагу було приділено підвищенню рівня сервісу постачання електроенергії та якості  обслуговування споживачів.

 

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"