ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ


Енергетики гостювали на Закарпатті

Минулих вихідних енергетики здійснили неймовірну дводенну мандрівку карпатськими вершинами, яку організувала первинна профспілкова організація товариства.

«Програма подорожі була дуже насичена, від чудових краєвидів очей не відірвати, хочеться повернутися ще», – діляться враженнями волиньобленергівці. Хіба може бути інакше, коли милуєшся мальовничим Закарпаттям?

Перший день мандрівки розпочався із оглядин Невицького замку, історія якого починається ще з XII століття. Родзинкою споруди є захопливий вигляд на греблю річки Уж, який відкривається  із оглядового майданчика вежі.

В Ужгороді енергетики відвідали замок, який входить у «Сім чудес Закарпаття», насолоджувалися прогулянкою колоритною столицею Закарпаття.

Також волинські мандрівники купалися в цілющих джерелах «Косино», які називають термальним серцем України. Особливу увагу туристів привернув «Фонтан кохання», який випромінює безліч романтичних флюїдів, що нагадують про мужні подвиги угорських правителів заради цього ніжного почуття.

Другий день подорожі був не менш насиченим. Найбільше волиньобленергівцям запам'яталася екскурсія Бункером Лінія Арпада, найпотужнішою оборонною лінією, що створювалася угорськими військами в Східних Карпатах. «Таке враження, що повністю занурюєшся у минуле століття», – у захваті розповідають мандрівники. Підземний військовий бункер заворожує будь-якого відвідувача своєю неповторною величчю та загадковістю. Колись у ньому були розташовані склади, шпиталь, казарма, контрольні виходи, вентиляційні шахти, які згодом перетворилися на сміттєзвалище. У наш час завдяки зусиллям завзятих ініціаторів споруду було реставровано. Тепер це місце є одним із найцікавіших туристичних об'єктів Закарпаття.

Також енергетики підкорювали «Тустань» – середньовічну фортецю на скелях, яка в княжу добу виконувала важливу функцію контролю Великого шовкового торговельного шляху. Сьогодні укріплення є пам'яткою природи та археології національного значення.

Після активного відпочинку мандрівники повернулися додому втомлені, проте прихопили у свої рюкзаки чимало позитивних та незабутніх вражень. Туристи залишилися задоволеними поїздкою та сподіваються відвідати інші цікаві куточки України.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"