ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ


У «Волиньобленерго» святкували День Незалежності України

У четвер, 23 серпня в актовій залі ПрАТ «Волиньобленерго» відбулися урочисті збори, присвячені 27-й річниці Незалежності Української держави. З цієї нагоди працівники слухали чарівний спів енергетичного хору і теплі щирі привітання. Мелодійні голоси хористів, неймовірні квіти, подяки та грамоти – усе це створило неперевершену святкову атмосферу.

Традиційно захід почався із виконання Гімну України. Поклавши руку на серце, усі присутні уважно слухали головну пісню держави. Володимир Купчак, генеральний директор ПрАТ «Волиньобленерго», почав виступ із слів вдячності хору, спів якого розчулив і викликав найщиріші емоції.

Хвилиною мовчання енергетики вшанували загиблих на війні Героїв, які мужньо і віддано захищали наш мир та спокій.

«Для українця День Незалежності – це  друга Пасха, – почав вітальне слово Володимир Романович, – я думаю, що у ваших родинах так само, як і у моїй, саме так це свято відзначається». Адже Україна понад усе гласить націоналістичний лозунг.

Генеральний директор наголосив на необхідності пам'ятати, що завдяки нашим захисниками ми маємо мир і ясне небо над головою. В першу чергу ми схиляємо голови і віддаємо шану нашим патріотам, які перебувають в окопах, під пострілами, вибухами. Також дякуємо батькам, матерям, які народили цих Героїв.

Найкращих працівників урочисто нагородили подяками, грамотами та квітами. Також отримали медалі найвправніші і найспритніші учасники спартакіади, які запекло на натхненно виборювали перемогу.

Володимир Купчак закликав бути сильними, міцними, мати віру, не розчаровуватися. «Сьогодні ми як ніколи повинні бути єдині, повинні вистояти, хочу побажати сили духу, віри, що ця війна швидше закінчитися і ми про неї будемо дізнавалися тільки з історичних книжок», –  додав генеральний директор та на завершення побажав миру, добра та злагоди всім присутнім.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"