ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ


Привітання генерального директора ПрАТ «Волиньобленерго» з Днем Незалежності

Дорогі колеги, друзі, партнери! Прийміть найсердечніші вітання і побажання: народ України святкує уже 27-му річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй прекрасній українській землі!

Безумовно, ця визначна дата навічно увійшла в історію Української держави, стала золотою сторінкою її біографії. Минулі роки були для нашої країни непростими. Безліч болючих, але необхідних стратегічних реформ ще належить провести. Але головне – незалежна Україна все ж вистояла на карті світу. Вистояла саме завдяки простим українцям, які повірили в свою державу. Українцям, які попри тернистий шлях своєю копіткою працею будують сильну Україну. Упевнений, невдовзі ми святкуватимемо довгоочікувану перемогу в неоголошеній війні на сході нашої держави, у повному складі всіх областей від заходу до сходу, від півночі до півдня!

Від щирого серця й від усієї душі зичу вам – колеги, друзі, партнери – здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання в ім'я соборної незалежної демократичної процвітаючої України.

Нехай кожен день вашого життя буде наповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножить славу рідної України.

З святом вас! Хай святиться ім'я твоє вічно, Україно!

Володимир КУПЧАК,
генеральний директор ПрАТ «Волиньобленерго»