ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Замість контролерів «працюватиме» месенджер Telegram та електронна пошта

Згідно із новим Кодексом комерційного обліку електричної енергії, контролери ПрАТ «Волиньобленерго» зніматимуть показники лічильників населення один раз на два-три місяці. Натомість для побутових споживачів з'явилися більш зручні способи передачі показників використання електроенергії.

Споживачам «Волиньобленерго» не потрібно чекати, поки контролер прийде записувати показники електролічильника. Кожен може обирати спосіб передачі показників для оплати розрахунку за надану послугу від енергопостачальника.

Тож для передачі показів лічильника потрібно знати номер особового рахунка, який зазначений в рахунку за електроенергію. Він складається з дев'яти цифр і починається на 5 (5хххххххх). Нагадуємо, розрахунковий період для визначення обсягу використаної електроенергії електроенергії становить календарний місяць.  Якщо споживач самостійно не повідомить показник лічильника станом на перше число місяця – його розрахують за середньодобовим споживанням за період між двома останніми показами.

Відтак волиняни тепер мають змогу протягом перших чотирьох днів місяця передати показник не лише зателефонувавши на кол-центр на безплатний багатоканальний номер 0-800-21-01-31 або через Особистий кабінет побутового споживача на сайті ПрАТ  «Волиньобленерго» http://energy.volyn.ua/personal, а й електронною поштою pokazy@energy.volyn.ua чи месенджером Telegram @pokazy_lutsk_bot.

Також з 2017 року ПрАТ «Волиньобленерго» активно впроваджує «розумні» лічильники, що інтегровані в автоматизовану систему комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ). Ця система дає змогу автоматично і дистанційно зчитувати показники електролічильника в перший день місяця, що забезпечує точність виставленого рахунку. А отже, споживач навіть не має потреби передавати показники свого лічильника. До речі, «розумний» лічильник дозволяє згодом безоплатно перейти на «зонний тариф». Наразі смарт-лічильники вже встановлено у споживачів міста Луцька, Луцького, Горохівського, Камінь-Каширського, Любомльського районів. Запроваджено цей масштабний проект згідно з інвестпрограмою товариства у рамках програми «Луцьк – smart-столиця України».

Працівники «Волиньобленерго» докладають максимум зусиль для розширення зручних для споживачів способів передачі показників.

Нагадуємо, сплачуйте за спожиту електроенергію щомісяця!

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"