ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Старенька лучанка півроку платила шахраям  за «ремонт» лічильника

Інтернет-видання «Волинь24» у понеділок, 17 вересня надрукувало новину про «лучанку, яка півроку живе при свічці». Мовляв, 82-річна пенсіонерка стверджує, що «готова заплатити будь-які «розумні» гроші, аби тільки їй допомогли зробити електрику в квартирі».

На сайті пишуть, що «вже більш ніж півроку вона живе без електроенергії. Але лічильник постійно накручує кіловат-години, а вона ще й їх оплачує». За словами бабусі, щоразу вона запрошувала горе-електриків, але вони справно брали гроші за «ремонт» лічильника, проте світло у квартирі після цих «допомог» усе одно час до часу зникало. «Прийдуть, покрутять пробку, візьмуть 50–100 гривень і підуть», – розповідала пані Лідія виданню «Волинь24».

Насправді причиною «піврічного життя при свічках» був не електролічильник, а несправна розетка в квартирі, через яку замикало мережу і періодично «горів» запобіжник. Виявилося, що бабусю попросту обманювали запрошені «електрики», видурюючи після кожного так званого «ремонту» чергову плату за «виконану роботу»…  Старенькій не допомогли порадою ні родичі, ні сусіди… Не зверталася вона і до голови ОСББ, а таке звернення стало б найпростішим розв'язком її проблеми.

Після того як бабуся у розпачі написала заяву у Центр обслуговування клієнтів ПрАТ «Волиньобленерго», її проблему нарешті вдалося залагодити. 

Тож ПрАТ «Волиньобленерго» рекомендує споживачам при виникненні проблем із квартирною проводкою багатоквартирних будинків відразу звертатися до голови ОСББ чи ЖКП.  Наголосимо, працівники «Волиньобленерго» не мають права виконувати жодні роботи у квартирах, адже  товариство експлуатує мережу лише до загальної щитової багатоквартирного будинку.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"