ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


У «Волиньобленерго» проведено семінар із заступниками директорів філій

У середу, 19 вересня у селекторній залі ПрАТ «Волиньобленерго» відбулася семінар-нарада із заступниками директорів філій товариства із збуту енергії щодо застосування норм законодавства, що стосується діяльності в умовах реформи ринку електричної енергії.

Нагадаємо, відповідно до ухваленого закону «Про ринок електричної енергії», цьогоріч з 11 грудня в Україні стартує енергетична реформа на роздрібному ринку електричної енергії. Тоді як нова модель ринку повноцінно запрацює з 1 липня 2019 року.

Згідно із цим законом, буквально за два роки має відійти у минуле поточна модель – коли всі генеруючи компанії продають електроенергію оптовому покупцеві, а він реалізовує її енергопостачальним компаніям.

Перехід на європейську модель енергоринку передбачав ухвалення низки документів, а саме Правил роздрібного ринку електричної енергії, Кодексу комерційного обліку електричної енергії, Кодексу систем розподілу та інших. Ці нормативні акти спрямовані на лібералізацію роздрібного ринку електричної енергії.

На нараді енергетики-збутовики обговорили переваги і недоліки запроваджених законодавчих змін, відпрацьовували  розподіл роботи за напрямками, не оминули увагою й труднощі, які імовірно виникатимуть при здійсненні розрахунків за надані споживачам пільги і субсидії. Найбільше уваги було приділено питанню підвищення якості обслуговування споживачів, адже найбільш пріоритетним питанням товариства є надавати своїм споживачам більш комфортні і зручні послуги.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"