ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


ПрАТ «Волиньобленерго» вимагає від волинських водоканалів сплатити борг

ПрАТ «Волиньобленерго» вимагає від КП «Луцькводоканал» та Підприємства «Нововолинськводоканал» самостійно обмежити споживання електричної енергії своїми об'єктами до рівня фактичної оплати за заборгованість, яка станом на 1 жовтня 2018 року по КП «Луцькводоканал» уже перевищує 13,3 млн. грн., по підприємству «Нововолинськводоканал» – 3,0 млн.грн.

Протягом 2018 року триває тенденція до накопичення боргів за спожиту електроенергію КП «Луцькводоканал», що є вагомою загрозою сталій роботі енергосистеми Волинської області та надійному електропостачанню споживачів. Підприємство «Нововолинськводоканал» також має досить значну заборгованість, яка майже не знижується.

З початку 2018 року КП «Луцькводоканал»  розрахувався з ПрАТ «Волиньобленерго» тільки на рівні 77 відсотків від спожитої електричної енергії і, як наслідок, за період з січня 2018 року по вересень 2018 р. приріст заборгованості уже склав більше 7 млн. грн., що фактично складає двохмісячний обсяг товарної продукції КП «Луцькводоканал».  «КП «Луцькводоканал» щомісяця і далі продовжує накопичувати заборгованість за спожиту електричну енергію та станом на 1 жовтня 2018 року вона уже перевищує 13,3 млн. грн.!». Підприємство «Нововолинськводоканал» з початку 2018 року розрахувалося лише на рівні 87 відсотків за спожиту електричну енергію, що призвело до збільшення заборгованості до 1,2 млн.грн.

З огляду на вищевикладене, з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, уникнення загроз нормального функціонування об'єктів життєзабезпечення Волинської області, ПрАТ «Волиньобленерго» вимагає сплатити наявну заборгованість в терміни відповідно до діючих договірних умов. У разі ж неможливості погашення заборгованості та відсутності коштів на сплату поточних зобов'язань, енергопостачальник вимагає вжити заходів відповідно до п. 5.5.5. Правил роздрібного ринку електричної енергії, а саме: за умови неповної оплати за спожиту електричну енергію самостійно припинити власне електроспоживання відповідно до умов договору або знизити його до рівня фактичної оплати.

ПрАТ «Волиньобленерго» чекає повідомлення від  двох найбільших водоканалізаційних підприємств області  про вжиті ними заходи зі зниження поточного споживання електричної енергії в термін до 9 жовтня 2018 року. У разі ігнорування цієї вимоги енергопостачальна компанія буде вимушена застосувати заходи передбачені чинним законодавством України.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"