ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Футзалістів «Волиньобленерго» нагородили «сріблом»

У суботу, 6 жовтня урочисто нагородили футболістів збірної ПрАТ «Волиньобленерго» – «срібних» призерів Корпоративної ліги Волині у серії плей-оф.

На чолі з граючим тренером та капітаном, заступником директора із збуту енергії Луцької районної філії  Петром Назаруком у серії ігор енергетична команда показала блискавичний результат, чітко продуману стратегію та майстерну тактику гри. Тож справедливо спортивний арсенал футзальної збірної поповнився черговим дипломом, грамотою, медалями та подарунками.

Бомбардир збірної Роман Козачок отримав нагороду та звання найкращого гравця Корпоративної ліги. Інженер служби АСУ продемонстрував чудову спритність та відмінні навики.

Хлопці задоволені результатом турніру Корпоративної ліги та готові до нових звершень. Кажуть, що тренування та змагання з міні-футболу допомагають відволіктися від буденності та додають позитиву.

Упродовж усього турніру енергетичні гравці мали надзвичайно сильну підтримку з боку родичів, близьких та друзів, які приходили на матчі та тримали кулачки за перемогу.

Пишаємося успіхами хлопців та дякуємо за неймовірні емоції під час ігор!

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"