ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Вийшов номер «Енергетика Волині»

З'явився друком 10 номер корпоративного видання ПрАТ «Волиньобленерго».

У цьому випуску читайте про

…АРТИСТИЧНОГО ДИСПЕТЧЕРА, ЯКИЙ ПІДКОРИВ СЦЕНУ

На роботі він диспетчер Нововолинської філії, а поза нею – актор, творче перевтілення якого щоразу вражає глядачів. Олександр Грицюк майже тридцять років працює у ПрАТ «Волиньобленерго», а паралельно з виконанням відповідальних обов'язків диспетчера служить у Народному аматорському театрі «Авантюра».

…ФУТБОЛЬНУ КОМАНДУ – ПРОГРАТИ НЕ МОЖНА, ВИГРАТИ

Футзальна збірна ПрАТ «Волиньобленерго» уже 13 років бере участь у всеукраїнських змаганнях та заслужено здобула звання однієї з найкращих серед усіх обленерго. За останній рік команда «виросла на дві голови» та показала достойний результат, який додає гравцям впевненості та віри у наступні перемоги.

...СЛУЖБУ ІЗОЛЯЦІЇ І ЗАХИСТУ ВІД ПЕРЕНАПРУГ:
унікальна діагностика, повний аналіз електрообладнання та у
ніверсальні фахівці 

Служба ізоляції і захисту від перенапруг ПрАТ «Волиньобленерго» займається діагностикою електрообладнання 0,4-110кВ, захисних засобів, а також проводить повний аналіз трансформаторної оливи та електроліту акумуляторних батарей.

…ЙОГУ ДЛЯ МОЗКУ ВІД ФАХІВЦЯ КОЛ-ЦЕНТРУ

Майстерність вишивки потребує уміння влучно підбирати кольори, зважаючи на побажання і темперамент людини, якій призначена річ, та, звісно, чималий запас терпіння, аби довершити розпочату справу. А ще важливо завжди точно знати черговість робіт, вважає фахівець кол-центру ПрАТ «Волиньобленерго» Оксана Демянчук.

Також в номері можна прочитати про історію електрифікації Волині, новини, анекдоти, переглянути світлини фотоклубу.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"