ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ


SMS-інформування – для тих, хто економить час

Наближається перше число наступного місяця, коли споживачі передають показники електролічильника. Щомісяця маємо багато нарікань про неможливість дотелефонуватися до кол-центру, довгий час очікування відповіді оператора тощо. Не маючи можливості усунути технічні обмеження обладнання у дні пікових навантажень, ПрАТ «Волиньобленерго» впровадило нову послугу для побутових споживачів – передавання показника через sms. Сервіс дозволяє отримувати інформацію про стан особового рахунка і дає можливість зручної подачі показника електролічильника.

Тепер можна не телефонувати на «гарячу лінію», а взяти до рук мобільний телефон і на номер
093-177-00-67 написати простеньку есемеску<.

Для користування sms-сервісом потрібно пройти дуже простий процес реєстрації, який полягає у надсиланні на номе 093-177-00-67 повідомлення з таким текстом: «№ особистого рахунка*№ будинку*остання оплата» (приклад: 521000001*125*13,50). Після підтвердження реєстрації можна передавати показники: «1#покази приладу обліку» (приклад: 1#75420). Якщо у вас зонний прилад обліку, залежно від кількості зон через скісну лінію додаєте ще одне значення. Детальну, покрокову інструкцію читайте тут.

До слова, показники приладів обліку, зазначені у повідомленні, реєструватимуться датою надходження повідомлення. Вартість SMS згідно із діючими тарифами вашого оператора.

Розробники сервісу переконують – ця інновація є доволі надійною. Лучанка Ірина Семенюк у перші ж дні впровадження sms-інформування скористалася послугою. Вона каже, що реєстрація дуже легка.

– Відразу приходить sms із підтвердженням, що особовий рахунок зареєстровано, – розповідає Ірина. – Дуже добре, що можна реєструвати кілька особових рахунків на один номер телефону, бо подаю показники й за родичів старшого віку. Після відправлення показника через 2–3 секунди прийшло підтвердження про внесення показників. Також у повідомленні відразу вказано суму до оплати щодо цього показника. Для експерименту пробувала внести менший і значно більший (на 3 000кв/год) показник. В обох випадках прийшло sms, що показник неправильний.

Ця послуга дуже подобається – немає потреби шукати доступу до інтернету, тим паче, що мобільне покриття чи доступ до wi-fi не завжди є, не забудеш пароль/логін «Особистого кабінету», не треба довго чекати черги на телефоні й дратуватися, щоб додзвонитися на гарячу лінію «Волиньобленерго». Завдяки sms-інформуванню на реєстрацію трьох особових рахунків і внесення показників я витратила менш як п'ять хвилин! Уже рекомендувала подавати показники через sms багатьом родичам і друзям, сервіс направду зручний! 

У ПрАТ «Волиньобленерго» щодня працюють над впровадженням нових сервісів, аби вони були максимально зручними, швидкими й економними для наших споживачів. Цінуйте свій час та використовуйте найбільш прийнятний для себе спосіб своєчасно та без затримок передати показники лічильника.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"