ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ


Щодо надійного електропостачання споживачів Луцького району

У ПрАТ «Волиньобленерго» надали додаткову інформацію щодо ситуації з електропостачанням у Луцькому районі, про яку йшлося  у сюжеті каналу «Сфера-ТВ» від 31 жовтня.

На цей час в електричних мережах ПрАТ «Волиньобленерго» перебуває в експлуатації трансформаторних підстанцій 6–10/0,4 кВ  – 6 017 шт. (у Луцькому районі 534 шт.), повітряних ліній електропередач 6–10 кВ – 9 319 км (У Луцькому районі 731 км), повітряних ліній 0,4 кВ – 12 969 км (у Луцькому районі 1 131 км). Рівень технічного зносу обладнання електричних мереж, яке було введено в експлуатацію у 1960–1970 рр, подекуди сягає 80 відсотків.

Працівники «Волиньобленерго» постійно проводять значний обсяг робіт із підтримання електромереж у працездатному стані. Через їхню зношеність у разі несприятливих погодних умов аварійних вимкнень не уникнути. Однією з основних причин вимкнень є значна кількість високорослих насаджень, тому для зменшення кількості вимкнень власникам цих дерев потрібно постійно проводити їхнє підрізання.

Ще одним ускладнюючим фактором для «Волиньобленерго» є те, що на роботу підприємства значною мірою впливає нестача працівників.

ПрАТ «Волиньобленерго» з розумінням ставляться до проблем з перебоями в електропостачанні, тому для збільшення надійності електропостачання споживачів Луцького району в інвестиційній програмі на 2019 рік закладено значний обсяг заходів з оптимізації електричних мереж.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"