ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ


«Волиньобленерго» за власні кошти встановлює сучасну систему обліку електроенергії

Із 2017 року ПрАТ «Волиньобленерго» активно встановлює лічильники, що інтегровані в автоматизовану систему комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ). Наразі тривають активні роботи з облаштування АСКОЕ побутових споживачів окремих житлових зон Луцька та Луцького району.

Важливо, що система дає змогу автоматично дистанційно зчитувати показники електролічильника у перший день місяця, що забезпечує точність виставленого рахунка. А отже, споживач навіть не має потреби передавати показники свого лічильника: не треба телефонувати до кол-центру, звертатися до Центру обслуговування клієнтів чи абонентського відділу відповідної філії товариства, відображати показники лічильника в Особистому кабінеті на сайті, не писати СМСки чи повідомлення на електронну скриньку або Telegram – дані з лічильника автоматично завантажуються в білінг «Волиньобленерго». 

Ще однією перевагою розумного приладу обліку електроенергії –  те, що він згодом дозволяє безоплатно перейти на зонний тариф. Для тих, хто вже хоче користуватися зонним тарифом, ПрАТ «Волиньобленерго» змінює тарифні зони (параметризацію) засобів обліку тільки після оплати таких послуг. Як встановити зонний (багатотарифний) лічильник для розрахунку за тарифами диференційованими за період часу, дивіться тут.

Серед головних переваг  АСКОЕ: точність і коректність виставлених рахунків за спожиту електричну енергію (відсутність розбіжностей між даними споживача та енергопостачальника) та дистанційне зчитування показників лічильника. 

Перехід на зонний облік для побутових споживачів окремих житлових зон (ознайомитися із переліком можна тут) Луцька та Луцького району, де виконують роботи із облаштування АСКОЕ, стане можливим після повного завершення пусконалагоджувальних робіт, яке планується протягом січня-березня 2019 року. Після цього споживачі, що проживають на визначених територіях,  зможуть написати заяву про безоплатний перехід на зонний режим обліку (зміну тарифних зон лічильника). Про наявність технічної можливості зміни тарифних зон у «Волиньобленерго» проінформують додатково після введення в експлуатацію апаратного комплексу.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"