ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ      Особистий кабінет ПрАТ «Волиньобленерго» стає доступнішим

ПрАТ «Волиньобленерго» пропонує юридичним особам та фізичним особам-підприємцям скористатися новими послугами Особистого кабінетувносити покази та формувати рахунки без використання електронного цифрового підпису.

Відтепер у Особистому кабінеті ви маєте можливість контролювати споживання електроенергії, самостійно вносити показники приладів обліку, формувати та друкувати рахунки на оплату, відстежувати стан рахунку, контролювати своєчасність оплати, отримувати інформацію про заборгованість і головне – для цього не потрібно мати електронний цифровий підпис та витрачати час на відвідування філії.

Раніше для повноцінного користування Особистим кабінетом, юридичні особи повинні були мати електронний цифровий підпис, що вимагало від споживачів додаткових витрат. Зараз він необов'язковий –підпис потрібний тільки тим споживачам, які отримують двосторонньо підписані рахунки та акти приймання-передачі.

Щоб скористатися новими послугами Особистого кабінету, потрібно укласти додаткову угоду до договору за місцем обслуговування та вказати адресу електронної скриньки, на яку буде відправлено код активації.

Після успішної реєстрації ви можете користуватися сервісом у будь-який зручний час. Вхід в Особистий кабінет доступний на сайті ПрАТ «Волиньобленерго» за посиланням http://energy.volyn.ua/company/ . Також для зручності споживачів розміщено детальну інструкцію користування сервісом.

У разі виникнення запитань звертайтеся у відділ збуту філії, яка вас обслуговує, а також у Центр обслуговування клієнтів (м.Луцьк та Луцький район).

Запровадження нової спрощеної системи розрахунків зі споживачами – це крок до відкритих та взаємовигідних стосунків.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"