ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИКомпромісу з «Луцькводоканалом» досягнуто: Луцьк буде з водою!

У понеділок, 12 листопада о 10:00, згідно із офіційно оголошеним попередженням, ПрАТ «Волиньобленерго» припинило електропостачання виробничої бази КП «Луцькводоканал» на вулиці Січовій, 16.

На жаль, у «Луцькводоканалі» не надали можливості працівниками «Волиньобленерго» провести локальне адресне відключення у відомчій трансформаторній підстанції.  З джерела живлення довелося відключати цілу підстанцію, тому, крім виробничої бази, без електропостачання залишилися й інші споживачі, які приєднані до цієї лінії.

Нагадаємо, що станом на 1 листопада заборгованість КП «Луцькводоканал» становить майже 14 млн грн.  За дев'ять днів листопада не оплачено жодної копійки. 

Зважаючи на обставини, що склалися, відповідно до доручення голови Волинської обласної державної адміністрації Олександра Савченка, сьогодні о 14:30 на розширеній нараді у заступника голови облдержадміністрації Сергія Кошарука було досягнуто компромісного рішення задля запобігання відключення свердловин «Луцькводоканалу» від електропостачання.

Компроміс має дещо однобокий характер. Але зважаючи на негативні наслідки відключення свердловин, а також клопотання Волинської обласної державної адміністрації, «ПрАТ «Волиньобленерго» погодилося на пропозиції першого заступника міського голови Луцька Григорія Недопада, які передбачають сплату в грудні 2018 року частини заборгованості (мінімум 5 млн грн), стовідсоткові поточні розрахунки, починаючи з жовтневого рахунка, та додаткові переговори щодо сплати залишку боргу в 2019 році.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"