ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИДо уваги керівників бюджетних установ, підприємств житлово-комунального господарства, споживачів – юридичних осіб

З огляду на чинні законодавчі та нормативні акти повідомляємо, що ПрАТ «Волиньобленерго» постачатиме електричну енергію до 31 грудня включно. З 1 січня 2019 року постачання електричної енергії буде здійснюватися від обраного вами постачальника.

Звертаємо увагу, що ПрАТ «Волиньобленерго» на вимогу чинного закону створило ТОВ «Волиньелектрозбут», яке отримало ліцензію НКРЕКП на постачання електричної енергії споживачам на території України і вже розпочало свою діяльність. Окрім цього, ТОВ «Волиньелектрозбут» визнано постачальником універсальних послуг на території Волинської області.

Незабаром ТОВ «Волиньелектрозбут» скерує документи для укладення договору про постачання електричної енергії з 1 січня 2019 року.

Слід зазначити, що ПрАТ «Волиньобленерго» не має наміру припиняти електропостачання  споживачів через зміну постачальника. У товаристві намагаються зробити все для того, щоб реформа роздрібного ринку електричної енергії здійснювалася у максимально комфортний і непомітний для вас спосіб. Зміни не вплинуть на якість надання послуг, надійність та безперебійність електропостачання.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"