ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИПрограти не можна, виграти!

Футзальна збірна ПрАТ «Волиньобленерго» уже 13 років бере участь у всеукраїнських змаганнях та заслужено здобула звання однієї з найкращих серед усіх обленерго. За останній рік команда «виросла на дві голови» та показала достойний результат, який додає гравцям впевненості та віри у наступні перемоги.

Історія футзальної активності товариства пам'ятає безліч моментів, які ніби пазли поступово сформували сильну, бойову та дружну команду. Зараз в енергетичній збірній грають 10 футзалістів, а саме Петро Назарук, Володимир Корпач, Михайло Курасевич, Олександр Волошин, Роман Козачок, Данило Дзюбинський, Михайло Семенюк, Ігор Банера, Василь Миндюк та Олександр Диха. Захоплює ідейність та невичерпний оптимізм хлопців, які нетерпеливо чекають нових змагань, незважаючи на те, що заради тренувань потрібно жертвувати часом, який могли провести зі своїми сім'ями, близькими, та й робочий процес ніхто не скасовував.

Граючий тренер та капітан збірної Петро Назарук переконаний що, найкращих результатів учасники досягли цьогоріч, коли було сформовано кістяк команди, а хлопці навчені як тактично правильно грати.

Загалом ігровий актив налічує понад 100 всеукраїнських матчів, щороку було зіграно в середньому шість-сім ігор. Процес формування збірної бере початок далекого 2005 року. За результатами внутрішніх змагань між командами футзалістів Нововолинської, Ратнівської, Рожищенської та Луцької районної філій гравці, які себе зарекомендували найкраще, потрапляли у збірну. Перші всеукраїнські турніри були зіграні у Вишгороді (Київська область) та Алушті, далі після невеликої паузи у санаторному Коблевому (Миколаївська область), Одесі та Житомирі.

Капітан Петро Назарук вважає, «якщо настанову ми виконуємо більше як на 70 процентів, то можна сказати, що ми ні разу не програли. При правильному виконанні дій команда як мінімум не має програти. Гол ти можеш не забити, але якщо не пропустиш – то це вже хороший результат».

Перед кожною грою хлопців збирають на навчально-тренувальний збори, на яких разом виконують вправи з фізичної підготовки та проходять техніко-тактичні заняття. Робота із групами м'язів надзвичайно важлива, адже це допомагає гравцям не лише бути витривалими впродовж усіх ігор, а й зменшує імовірність виникнення травм. На техніко-тактичних заняттях визначають та обговорюють стратегію гри, адже кожний гравець має знати куди і в який момент націлювати свої сили, як у різних ігрових ситуаціях себе поводити та як правильно працювати з м'ячем.

«Протягом останніх років наша футзальна команда ПрАТ «Волиньобленерго» набралася трохи досвіду, зігралися, можна так сказати, це й принесло бажаний результат. Звичайно, наше друге місце на Корпоративній лізі Волині додало нам впевненості, тепер будемо готуватися до щорічного чемпіонату України з міні-футболу серед аматорських команд енергокомпаній. Хочемо досягнути втішного результату, проявити характер. Все в наших руках», –  натхненно розповідає найкращий бомбардир команди Роман Козачок. До слова, хлопець упродовж двох місяців посідав друге місце у Корпоративній лізі серед нападників усіх команд великих підприємств та перше місце в енергетичній футзальній спільноті за кількістю забитих голів.

Варто наголосити, що велике значення мають взаємини в колективі. Хлопці дружні, добре знають характер та вміння один одного, як хто поводиться у стресових ситуаціях. Розуміють, що в першу чергу потрібно створити комфортний клімат у спортивній сім'ї, адже від цього певною мірою залежить результат гри.

Воротар збірної Володимир Корпач зауважує, що в команді «зовсім не відчутна різниця у віковій категорії, всі рівні, всі однакові, а ще неухильно тримають дисципліну. Є головний Петро Назарук, який командує, а всі інші виконують поставлені задачі». Зважаючи на усі нюанси та обставини, «ми робимо нереальне», вважає Володимир.

«Команда зібрана та бойова, однак для досягнення кращих результатів потрібно, щоб нас частіше збирали разом грати, більше тренуватися», – запевняє захисник Михайло Курасевич. Хлопці називають свого капітана «поводирем», адже він не тільки тренує команду, дає настанови та поради, а й сам пліч-о-пліч виборює перемогу на полі. Зараз гравці проводять активну підготовку до чемпіонату України серед команд енергокомпаній та сподіваються перемогти. Тож підтримаємо хлопців та бажаємо продовжувати сміливо і завзято йти до мети та вірити у свої сили.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"