Керівництво ПрАТ "Волиньобленерго"

Посада керівника Прізвище, ім’я, по-батькові Номер службового телефону
Генеральний директор Мартинюк Артем Андрійович 28-35-00
Помічник генерального директора з економічної безпеки Сиротюк Володимир Іванович 78-05-94
Помічник генерального директора з інформаційних технологій Гнатюк Віталій Ігорович 78-73-24
Радник генерального директора з технічних питань Перчук Володимир Петрович 28-35-01
Радник генерального директора з економічної політики Коберник Віталій Анатолійович 78-75-35
Директор з технічних питань - член Дирекції Сухнацький Богдан Михайлович  
Директор з економіки та фінансів - член Дирекції Лесік Дмитро Григорович
Начальник юридичного управління - член Дирекції Боричевський Вадим Михайлович 28-35-06
Головний бухгалтер - Член Дирекції Бабула Віталій Миколайович 28-35-09
Директор з загальних питань Мосійчук Анатолій Федорович 28-35-25
Заступник директора з загальних питань Петров Віталій Вікторович 28-35-25
Директор з комерційних питань Дмитроца Ірина Сергіївна 78-73-25
Директор з охорони праці та навколишнього середовища Кальчик Михайло Васильович 28-35-03
Заступник технічного директора з експлуатації Вітер Дмитро Володимирович 28-35-05
Заступник технічного директора з приєднань Голяк Орест Юрійович 78-56-15
Заступник технічного директора з перспективного розвитку Ващук Іван Іванович 28-35-02
Начальник управління персоналу та документообігу Купріянова Тетяна Борисівна 28-35-32
Голова первинної профспілкової організації Папенко Тетяна Анатоліївна 28-35-29
 
Філії
Володимир-Волинська філія
директор Литвинчук Микола Іванович 3-81-44
головний інженер Романчук Олександр Юрійович 3-57-51
заступник директора із збуту енергії Мазур Тарас Романович 3-57-16
 
Горохівська філія
директор Підгорний Роман Вікторович 4-01-73
головний інженер Шнайдер Сергій Васильович 4-02-12
заступник директора із збуту енергії   2-19-54
 
Іваничівська філія
директор Самчук Андрій Петрович 2-14-90
головний інженер Глушнюк Ігор Леонідович 2-16-65
заступник директора із збуту енергії Михальчук Володимир Степанович 5-03-05
 
Камінь-Каширська філія
директор Герасимчук Андрій Вячеславович 5-03-05
головний інженер Козак Богдан Степанович 2-35-89
заступник директора із збуту енергії   2-35-57
 
Ківерцівська філія
директор Сосницький Микола Володимирович 2-13-60
головний інженер Майструк Сергій Володимирович 2-15-71
заступник директора із збуту енергії 2-11-57
 
Ковельська філія
директор Горбачук Василь Іванович 7-14-09
головний інженер Дарчик Анатолій Борисович 5-16-90
заступник директора із збуту енергії Бешта Олександр Олександрович 5-31-38
 
Локачинська філія
директор Васюра Олександр Миколайович 2-15-50
головний інженер Шах Ярослав Васильович 2-21-53
заступник директора із збуту енергії 2-10-39
 
Луцька міська філія
директор Рожило Роман Андрійович 24-24-91
головний інженер Боднарчук Володимир Іванович 24-43-10
заступник директора із збуту енергії Назарук Петро Петрович 26-16-29
 
Луцька районна філія
директор Денисовець Віктор Васильович 26-35-50
головний інженер Гончарук Олег Павлович 26-05-91
в.о. заступника директора із збуту енергії Степанюк Андрій Аркадієвич 26-16-29
 
Любешівська філія
директор Боснюк Віталій Володимирович 3-02-61
головний інженер Гриневич Андрій Іванович 2-12-75
заступник директора із збуту енергії Хомич Іван Сергійович 2-11-54
 
Любомльська філія
директор Дудар Володимир Віталійович 2-30-74
головний інженер Франчук Сергій Олександрович 2-30-76
заступник директора із збуту енергії Ярощук Олег Дмитрович 2-46-90
 
Маневицька філія
директор Хітько Віктор Степанович 2-17-91
головний інженер Гедзенко Дмитро Анатолійович 2-25-95
заступник директора із збуту енергії 2-18-89
 
Нововолинська філія
директор Приходько Сергій Васильович 4-43-43
головний інженер Ясинський Ігор Анатолійович 4-50-26
заступник директора із збуту енергії 3-28-42
 
Ратнівська філія
директор Михальчук Віталій Адамович 2-13-56
головний інженер Кульбачинський Сергій Іванович 2-13-74
заступник директора із збуту енергії Дудкевич Володимир Миколайович 2-11-00
 
Рожищенська філія
директор Стасюк Микола Васильович 2-12-22
головний інженер Іщук Руслан Святославович 2-15-49
заступник директора із збуту енергії Мельничук Леонід Святославович 2-13-51
 
Старовижівська філія
директор Маркевич Віктор Петрович 3-02-57
головний інженер Дарчук Олег Миколайович 3-01-64
заступник директора із збуту енергії Панасюк Анатолій Васильович 3-02-96
 
Турійська філія
директор Малиновський Олександр Митрофанович 2-11-59
головний інженер Князь Віктор Михайлович 3-01-67
заступник директора із збуту енергії Королюк Сергій Панасович 2-17-46