Енергетики відпрацьовували процес евакуації

21.09.2020

У ПрАТ «Волиньобленерго» створили «небезпечні» умови і навчили працівників правильно діяти в екстремальній ситуації.

Працівники сектору пожежної безпеки та штабу цивільного захисту організували тренування дій у разі виникнення пожежі в одному з приміщень. Попередньо в приміщенні створили імітацію задимлення коридорів. Евакуація розпочалася після спрацювання системи сповіщення,   що вмикається автоматично, реагуючи на задимлення. Працівники залишили свої робочі місця організовано і суворо згідно із заздалегідь затвердженим планом евакуації. На місці збору, на дворі території товариства, відповідальні особи перевірили, чи увесь персонал евакуювався, зафіксували допущені помилки.

– Практичні відпрацювання планів евакуації – важлива складова готовності до надзвичайних ситуацій. Вони служать добрим підґрунтям для правильного реагування працівників на пожежі, задимлення чи інші загрози життю, коли великій  кількості людей необхідно швидко покинути приміщення. Такі тренування повинні стати частиною роботи, – розповів Михайло Кальчик, директор з охорони праці та навколишнього середовища.

Загалом дії працівників бути злагодженими і впевненими. Адже енергетики знають, паніка – не найкращий союзник людини. Тренування будуть проведені в усіх приміщеннях підприємства з постійним перебуванням людей. 


Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"