О С О Б И С Т И Й    К А Б І Н Е Т
П О Б У Т О В О Г О  С П О Ж И В А Ч А

С П Л А Т И Т И    O N L I N E
О С О Б И С Т И Й    К А Б І Н Е Т
С П О Ж И В А Ч А -

Ю Р И Д И Ч Н О Ї    О С О Б И

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 26.09.2017 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ТП-396 Л-2

09:00 – 17:00

Школа, клуб, церква

с.Нехворощі

2.

КТП-322

09:00 – 17:00

ФАП пошта

с.Лудин, вул.Гостинець, вул.Зелена

3.

КТП-413 Л-3

09:00 – 17:00

Їдальня, школи

с.Микитичі, вул.Молодіжна

4.

ТП-92 Л-2,Л-3

09:00 – 17:00

 

м.Володимир-Волинський, вул. Г.Жежко

 

Горохівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від ЩТП-606

с.Диковини

09:00-17:00

Берестечківське СТ-магазин с. Диковини,

Свято-Покровська релігійна громада -Покровська церква с. Диковини

 

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10кв Л55-05

9:00-17:00

 

с. Морозовичі, с.Шахтарське, с.Бужанка вул.Перемоги, Кордзонюка.

2.

КТП-100

9:00-17:00

 

с.Морозовичі вул.Північна, Зелена,Крайня, Л.Українки, Світла

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ЗТП-228

10:00 – 17:00

Школа, ПАТ «Укртелеком» (АТС), Сільська рада, Поштове відділення, ПП Сорока Р.В., ПП Царик М.В., ТзОВ "УкрТАУЕР" (мобільна станція).

с.Видричі

2.

КТП-106  Л-2

09:00 – 17:00

Школа, ФАП, ПАТ «Укртелеком» (АТС), Сільська рада, ПП Литвин С.В.

с.Клітицьк

3.

ЩТП-385 Л-1

09:00 – 17:00

 

с.Раків - Ліс

 

Ківерцівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ – 0,4 кВ КТП-568

9:00-17:00

Товариство власників квартир,

ПАТ "Волиньгаз",

Ковельське МТМО.

с.Мощена.

 

Локачинський район

Інформацію не надано

 

місто Луцьк

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ЗТП-428

РУ-10 кВ, РУ-0,4 кВ

Кап ремонт

09:00-17:00

Магазин «ВІО»

Приватбанк

АЗС «Окко»

Будова «Агробуд»

вул.Конякіна, 9б, 11, 11а, 16д, 17

вул. Федорова, 1, 5

 

2.

ЗТП-308

ПЛ-0,4 кВ Л-3

Чистка траси

09:00-17:00

 

вул.Декабристів, 30-74

вул.Захарова, 3

 

Луцький район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ 04кВ ЗТП-102

9:00-17:00

Автостанція, СТО магазини

м.Любомль вул.Поштова, пров Машівський частково

2.

ПЛ 04кВ ЗТП-36 л 4

9:00-17:00

 

с.Головно

3.

ПЛ 04Кв КТП-343

9:00-17:00

 

с.Світязь вул.Жовтнева, Козацька, Дружби,час.Набережна

 

Любешівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ, Л-29-06 від ЗТП-193 до КР-92 для ремонту ПР-10 кВ, КТП-191, КТП-192

11:00-13:00

КТП-191, с. Мар’янівка - Колківське споживче товариство (магазин), Маневицький РЦПМСД (ФАП).

КТП-192, с. Новоукраїнка - Рудниківська сільська рада (клуб), Колківське споживче товариство (магазин), Районний відділ освіти (школа).

КТП-238, с. Калинівка - ПАТ "Рожищенський сирзавод" (пункт).

 

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-4 КТП-62

09:00-17:00

Станція юних натуралістів, магазин «Імпульс», ЖКП №3, стоматологія

смт.Благодатне

вул.Франка, 1-5, 2-46

вул.Грушевського, 1-7, 2-12

вул.Перемоги, 2-6

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-273

9:00-17:00

с.Тростянка магазин, школа

с.Тростянка, вул. Центральна, Нова

2.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-354

9:00-17:00

с.Ясенівка АТС, кіоск, контора, магазин, ФАП, поштове відділення

с.Ясенівка, вул.Новосадів, Радянська, Шкільна, Сонячна

 

3.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-285

9:00-17:00

 

с.Малинівка, вул. Центральна

4.

КТП-305

9:00-17:00

с.Доросині ветдільниця, церква, ГРП, пилорама, млин, бригада

с.Ясенівка, вул.Миру, Л.Українки, Паркова, Молодіжна, пров. Парковий

 

 

Старовижівський район

Інформацію не надано

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-271

12:00-15:00

 

 

смт Луків Залізнична

2.

ЗТП-100А

14:00-15:00

«Віра-1» - свинокомплекс

с.Миляновичі

3.

КТП-261 А

09:00-11:00

«Ковельавтодор» - база відпочинку

с.Сомин

4.

КТП-357 А

11:00-12:00

«1кр..-Петроль»- АЗС

смт Луків

5.

КТП-367А

12:00-14:00

Здрок І.М – майстерня

смт Луків

6.

КТП-361 А

16:00-17:00

ТзОВ «Петрол-Гарант»- АЗС

смт Турійськ

7.

ПЛ-10 кВ Л-24-03 від

ЗТП-147 до КТП-142

10:00-16:30

Озерянська с/р – пождепо,будинок культури,

адмінприміщення ,котельня, вод.башня, ВО Турійської РДА дит.садок, школа, Турійське РСТ-магазин, ПАТ « Укртелеком» - АТС, Церква,

ТзОВ «Контур – Т»- адмінприміщення, УДППЗ «Укрпошта» - пошта, КЗ «ТЦПМСД» - ФАП, ПАТ «Ковельмолоко » - пункт прийому молока, ПАТ «Укртрансгаз» - СКЗ, ПП «КРП» - база відпочинку,

п-ць Ільченко Г.П - база відпочинку, ФОП Кухарчук Ю.В. - база відпочинку, ТДВ «Волиньавтотранс» - база відпочинку, ФОП Гордійчук В.М. - база відпочинку, ФОП Норовічук Ж.М. – пилорама , КЗ «ТЦПМСД» - ФАП

с.Озеряни, с.Пересіка