О С О Б И С Т И Й    К А Б І Н Е Т
П О Б У Т О В О Г О  С П О Ж И В А Ч А

С П Л А Т И Т И    O N L I N E
О С О Б И С Т И Й    К А Б І Н Е Т
С П О Ж И В А Ч А -

Ю Р И Д И Ч Н О Ї    О С О Б И

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 29.09.2017 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ТП-79 Л-2

09:00 – 17:00

ФОП «Поліщук» гаражний масив Привокзальний»,

с. Острівок, вул. Митіна, частково Шкільна

2.

ТП-362

09:00 – 16:00

«Водозабор» м. Устилуг, магазин «Максим», митниця «Устилуг»

м. Устилуг, вул. Леаінцова, Чумовицького, Набережна, Левченка

3.

36-02 від ЛР-62

09:00 – 16:00

с. Березовичі «Дитячий садок», школа, котельня школи, сільрада, вишка «Київстар», бар «Ангеліна», СГПП «Ромашка», будинок пристарілих, ФОП «Табачук», РТС, склад «Маркушев»

с. Березовичі, с. Яворівна

 

Горохівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КЛ-0,4 кВ від ЗТП-558

м.Горохів

09:00-17:00

Горохівська центральна районна лікарня

 

 

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

1.ПЛ-04кв від ЩТП-24

9:00-16:00

 

с.Заболотці вул.Уткіна(частково)

2

2.ПЛ-04кв від КТП-127

9:30-16:00

 

с.Риковичі  вул.Л.Українки (частково)

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-51

09:00 – 16:00

Школа, Медпункт, ПАТ «Укртелеком» (АТС), К-Каширське МСТ (магазин), Сільська рада , Будинок культури, ПП Денисюк А.Г., Поштове відділення, ПП Шевчик В.А.

с.Ворокомле

2.

КТП-47

09:00 – 16:00

 ПП Лавренюк А.І.

с.Ворокомле

3.

КТП-204 Л-1

09:00 – 16:00

Скважина, Церква, Дитсадок.

с.Ворокомле

4.

КТП-300 Л-1

09:00 – 16:00

 

с.Ворокомле

5.

КТП-301 Л-1

09:00 – 16:00

 

с.Ворокомле

 

Ківерцівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

КТП -285

10:00-15:00

КТП-285 смт.Олика

Олицька ВД Ківерцівська філія ПАТ"Волиньобленерго"

КТП-285 смт.Олика

вул. І.Франка, буд. 1-3,7,9-22,24-28,33-38,40,42-45,49,51

вул. Довженка, буд. (непарні) 3-9,15-25,29-33,1а

2

ПЛ-0.4 кВ КТП-365

 Л-3

9:00-15:00

КТП-365 Л-3 с.Покащів

КТП-365 Л-3 с.Покащів

Вул.Відродження

 

Ковельський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

Локачинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ремонтні роботи на ПЛ-0,4кВ Л2 від КТП-96

 

9:00-16:00

 

с.Колпитів вул.Набережна, І.Франка

2

ремонтні роботи в КТП-136

9:00-16:00

дитячий садок

с.Затурці -

 

місто Луцьк

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ Л-67-02 від к.4 ЗТП-488 до ЛР-165 (КТП-91, 126, 301, 398, 522)

09:30 – 15:45

ДП"ЕДГ"ЕЛІТА" (тракторна бригада, МТФ1), Вол. держ сг досл станція іституту СГ Зах. Полісся (тракторний парк, картоплесховище, селекційний корпус), ФОП Гордієнко С.С., ФОП Шевчук Віталій Євгенійович

смт. Рокині вул. Шевченка, Весела, Мічуріна, Норільська, Польова, Стуса, Тополева, Л.Українки, 2-10 (непарні, одноповерхові хати)

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

 ПЛ 04кВ КТП- 30

 

9:00-17:00

 

с Головно

 

2

ПЛ 04Кв КТП-121

 

9:00-17:00

 

с Рівне

 

3

ПЛ 04кВ КТП-185

 

9:00-17:00

 

с Світязь

 

Любешівський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

Маневицький район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ Л-1 ТП-24

09:00-17:00

 

м.Нововолинськ

вул.Репіна

вул.Яворницького

вул.Галицького

вул.І Грудня

вул.Луцька, 1е, 1ж

вул.Липинського, 1-5А, 2-12

вул.Нахимова, 1

вул.Філатова, 25/2

2

ПЛ-0,4 кВ Л-7 ТП-93

09:00-17:00

 

м.Нововолинськ

пров.Крайній

п-т Дружби, 49, 18, 20

3

ЦРП-9

10:00-17:00

ПП «Роса», ТзОВ «Артекспрес Україна», швейна фабрика

м.Нововолинськ

вул.Нестерова, 5А, 12-18

 

Ратнівський район

Інформацію не надано.

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-273

9:00-17:00

с.Тростянка ФОП Федорук Г.О. (магазин), Відділ освіти Рожищенської РДА (школа)

с.Тростянка, вул.Центральна, Нова

2

ПЛ 10 кВ Л71-04

9:00-17:00

с.Пожарки ФОП Вольська Т.К. (магазин), ФОП Остапчук М.Л. (магазин), КЗ "Рож.район. ЦПМСД" (ФАП), С/Р Пожарки (адмінприміщення, дитсадок), Релігійна громада УПЦ (церква), Відділ освіти Рожищенської РДА (школа), АТС, ФОП Богайчук О.С. (зернотік, ферма, артсвердловина), ФОП Чирук В.А. (млин, пилорама), Релігійна громада АСД (молитовний будинок), УДППЗ "Укрпошта" (поштове відділення), ПАТ "Кульчинський силікатний завод ", Савчук С.М. (торговий кіоск)

 

с.Пожарки

3

ПЛ-0,4 кВ від КТП-354

9:00-17:00

с.Ясенівка АТС, кіоск,контора, магазин,ФАП, поштове відділення

с.Ясенівка, вул.Новосадів, Радянська, Шкільна,Сонячна

 

 

Старовижівський район

Інформацію не надано.

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-10 кВ Л-24-03 від ПС-24 до ЗТП-188

10:00-14:00

 

 

с.Купичів

2

ПЛ-10 кВ Л-24-03 від ЗТП-188 до КТП-185

14:00-16:30

СВК «Дружба» - тр.бригада, млин, комора, гуртожиток  1,2 ,зерносклад, артсвердловина ,

Турійська районна лікарня  ветмедицини  - дільниця ветмедицини, Церква, Лікарня-котельня,

Купичівська с/р – дитячий  садок, лікарня.

с.Купичів

3

ПЛ-10 кВ Л-61-01 від ЛР-148 до КР-187

КТП-15

КТП-16

КТП-132

10:00-15:30

Церква, ФАП, Аміла - магазин, ФОП Заброда М.Р.- магазин, КСС, АТ «Срібниця»- бригада, ОПС, ТзОВ  «ВВ АГРО» - пекарня, ФОП Поприч О.М.- магазин, СКЗ

с.Кустичі, Дуліби

4

ПЛ-0,4кВ

КТП-11

09:00-11:00

 

ТзОВ  «АПК Волинь»- бригада

с.Растів

5

ПЛ-0,4кВ

КТП-119

11:00-14:00

 

 

с.Новосілки

6

ПЛ-0,4кВ

КТП-112

13:00-16:00

 

ФОП Ковальчук П.Ф.- магазин

с.Комарів