РЕЄСТРАЦІЯ

ПРИЄДНАННЯ


ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 01.11.2017 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ТП-97 Л-2

09:00 – 17:00

Магазин «АВС», кіоск

м. Володимир-Волинський: вул. Репіна, О.Ольжича, Луцька 172, Гагаріна 1-9

2.

РП-286 Т-1

09:00 – 17:00

 

м. Володимир-Волинський: І. Гонти, Зимнівська, М. Кривоноса

3.

КТП-194 Л-1

09:00 – 17:00

Водонапірна вежа

с. Новосілки: вул. Колгоспна

 

Горохівський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

КТП-57 ремонт на КТП

10:00-17:00

 

с. Древині

2

 ПЛ-0.4кВ Л-2 від КТП-100 монтаж проводів;

10:00-17:00

 

с. Морозовичі вул.Північна 64-84,Зелена, Крайня, Світла, Л.Українки з

3

ПЛ-0.4кВ Л-1 від КТП-126 чистка траси.

09:00-17:00

 

с. Риковичі вул.8Березня, Волобоєва, Центральна, 2-57

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-54 Л-3

10:00 – 15:00

 

с.Видерта, вул.. Партизанська

2.

КТП-240  Л-2

10:00 – 16:00

 

с.Волиця, вул.. Л.Українки

3.

КТП-16 Л-5

10:00 – 12:00

ПП Сверба Ю.А., ПП Стремелюк Л.О., ПП Сверба С.С., ПП Рябіїк О.О., ПП Дмитрук  О.М., ПП Голянський І.І., ПП Сельвесюк С.С., ПП Бегаль Т.Г., ТзОВ «Волиньтабак»  (магазин), ПП Ніщик С.А., Бурдило О.О., Придатко В.А., ПП Лагода Л.Г., ПП Гембік Г.І, ПП Мельник В.І., ПП Чирко Т.Л., ПП Віденчук А.І., ПП Деркач В.В., ПП Конончук С.В., ПП Лифенко Д.П., МП «Свіпро», ПП Грищук Н.В., ТзОВ «Волиньфарм» (аптека), ПП Шадура І.С.  

м.Камінь – Каширський, вул.. Шевченка

 

Ківерцівський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

Ковельський район

Інформацію не надано.

 

Локачинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ Л-2 КТП-237

9:00-17:00

с..Колпитів: молокопункт

с.Колпитів вул. І.Франка, Шевченка, Молодіжна

 

місто Луцьк

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ТП-440 ПЛ-0.4кВ

Чистка ПЛ від гілок дерев

09:00-17:00

 

вул.Стецька, Трутовського, Лисенка, Городецька

 

 

Луцький район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

 пл-0.4 ктп-265

09:00-17:00

 

с.Залісся

2

пл-0.4 ктп-139

09:00-17:00

Сільська рада с. Зачернеччя

с. Зачернеччя

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-04кВ Л-1 від КТП-44

10:00-17:00

Дит.садок, магазин

с.Цир (частково)

2

ПЛ-04кВ від КТП-307

10:00-17:00

Магазини, с/р, пошта

с.Залаззя (частково)

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ від КТП-183

10:00-17:00

ФОП Чміль В’ячеслав Миколайович (корівник).

с. Заріччя

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

КЛ-0,4 кВ Л-8 ЦРП-1

09:00-17:00

Магазин «Алло», аптека «Волиньфарм», аптека «Медсервіс», магазин «Карат», підприємець Руга, магазин «Мясна хата»

м.Нововолинськ

п-т Перемоги, 1

 

2

ПЛ-10 кВ 80-02

09:00-17:00

Готельнорозважальний центр «Три бобри», дитячий табір «Прикордонник», дачний масив Прикордонник

м.Нововолинськ

 

 

Ратнівський район

Інформацію не надано.

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-8

9:00-17:00

 

с. Тростянка, ФАП, клуб, магазин, бригада №4,

с. Тростянка  вул. Центральна,

2

ПЛ-10кВ Л18-09

9:00-17:00

с.Топільне Пилорама, млин, тракторна бригада, контора, відділення зв’язку, АТС, ФАП, магазини, дитячий садок, клуб,  КНС, Артскважина, салон урочистих подій, школа, котельня, бригада №1, радіорелейна станція, комбікормовий завод, комплекс, майстерня, ГРП-2, церква.

с.Оленівка клуб, магазини, школа, ФАП

с. Топільно вул..Ватутіна, Квітнева, Миру, Садова,

Жовтнева, Паркова  

с. Оленівка вул.  Урожайна,Миру

м. Рожище вул..Тичини

с. Кременець в. Тиха

с. Дмитрівка  в. Молодіжна,1

 

3

ПЛ-0,4 кВ від КТП-314

9:00-17:00

с.Луків, поштове відділення, АТС, контора с/р, магазин, ФАП

с. Луків

4

ПЛ-0,4 кВ від КТП-266

9:00-17:00

с.Тристень, ФАП, церква, магазини, контора, клуб, шкільна їдальня.

с.Тристень вул..Шкільна, Воробйова, Озерна.

5

ПЛ-0,4 кВ від КТП-244

9:00-17:00

с.Пожарки артсвердловина

с.Пожарки вул.Лісова, Радянська, Середня

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

КТП-269 Л-2

10:00-16:00

 

с Секунь

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ

КТП-348 Л-1

 

12:00-14:00

 

с.м.т.Турійськ вул.Левадна, Стуса, Вереснева, Козацька

2

ПЛ-0,4 кВ

КТП-348 Л-2

 

14:00-16:00

 

с.м.т.Турійськ вул.Озерна, Ранкова, Миру, Приозерна

3

ПЛ-0,4 кВ

КТП-274 Л-1,2

10:00-17:00

Ново двірська с/р –адмінприміщення, башня, почта, АТС, ФАП, ФОП Панасюк В.Є.- бар-магазин

с.Н.Двір  вул.Центральна, Молодіжна

4

ПЛ-0,4 кВ

КТП-13

09:00-17:00

 

с.м.т.Луків  віл.Смідинська

5

ПЛ-0,4 кВ

КТП-130

10:00-17:00

Дім молитви, ТРСТ- магазин

с.Замости