РЕЄСТРАЦІЯ

ПРИЄДНАННЯ


ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 15.11.2017 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-232 Л-2

09:00 – 17:00

м.Володимир-Волинський

вул.Тургенєва, Будівельна

2.

КТП-366 Л-1

09:00 – 17:00

м.Устилуг

вул.Липова, Миру, Стравінського

3

КТП-396 Л-2

9:00 – 17:00

с.Нехворощі, Школа, церква, клуб

вул.Шкільна

 

Горохівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-107

09:00-17:00

Церква-с. Широка

ФОП Бондарук В.П-кіоск с. Широка

с.Широка:
вул.Молоджіна,
вул.Паркова,
вул.Центральна 10
вул.Підлісна

2.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-123

09:00-17:00

 

смт. Сенкевичівка:
вул.Будки,
вул.Вишнева

3.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-123

09:00-17:00

 

с.Шклінь вул. Баївська

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-04кв від КТП-101

9:00-16:00

 

смт.Іваничі вул.Зелена(частково),Луцька(частково)

2.

КТП-57

10:00-17:00

ФАП, ФОП Хвиль

с.Древині вул.Садова

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-146

09:30 – 16:30

Школа, Медпукт, ПП Філюк М.Я., Будинок культури, ПП Пилипчук В.В., ПП Вознюк Р.М.

с.Житнівка

2.

ПЛ-10кВ Л-44-01 уч.оп.49-153 (ТП-101, 100, 52, 108.)

10:00 – 16:00

с.Олександрія: Школа, Медпункт, ССТ Сошично (магазин).

с.Нуйно: Скипидарний завод, ПП Ліцевич С.Г.,

с.Нуйно, с.Олексанрія

3.

КТП-15 Л-3

10:00 – 16:00

ПП Романович В.І. (Бар), Церква.

м.Камінь – Каширський, вул..Ковельська, вул..Зої Космодемянської,

4.

КТП-64 Л-4

10:00 – 16:00

 

с.Пнівне, вул..Миру, вул..Перемоги, вул.Молодіжна.

 

Ківерцівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ – 0,4 кВ КТП-434

9:00-17:00

ОК "Підгірський-5",

Ковельське РЖКП №2,

ФОП  Яскорський О. І.,

ТзОВ "Ковельрембуд".

м.Ковель, вул. 40 років Перемоги, 4,

вул. Володимирська, 105, 115.

2.

ПЛ – 0,4 кВ КТП-305

Л.2

9:00-17:00

 

с.Любитів

 

Локачинський район

Інформацію не надано

 

місто Луцьк

Інформацію не надано

 

Луцький район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4кВ від КТП-185

9:00 до 17:00

 

с.Світязь. вул.Линовець

2.

ПЛ-0.4кВ від ЗТП-301

9:00 до 17:00

 

c.Головне

3.

ПЛ-0.4кВ від ЗТП-102

9:00 до 17:00

 

м.Любомль вул.Залізнична

 

Любешівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-340

10:00-17:00

Релігійна громада, ФОП Мартинюк О.М. (ларьок), ФОП Корнійчук Л.П. (магазин).

с.Кам'януха

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ТП-23 Т-1

09:00-17:00

Церква ЄХБ

м.Нововолинськ

вул.Л.Українки

вул.Кривоноса

вул.Жуковського

вул.Полуботка

вул.Ціолковського

вул.Дольна

вул.Глінки

вул.Павлова

вул.Попова

вул.Паркова

вул.Філатова

вул.Я.Мудрого

пров.Бойка

2.

ПЛ-0,4 кВ Л-4 ТП-37

09:00-17:00

 

м.Нововолинськ

вул.К.Одьги

вул.Чайковського

вул.Чехова

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-8

9:00-17:00

с.Тростянка, ФАП, клуб, магазин, бригада №4,

с.Тростянка  вул. Центральна.

2.

ПЛ-0,4 кВ від

ЩТП-501

9:00-17:00

 

с.Олександрівка  вул..Дачна

с.Копачівка вул. Набережна

3.

ПЛ-10кВ Л18-09

9:00-17:00

с.Топільне Пилорама, млин, тракторна бригада, контора, відділення зв'язку, АТС, ФАП, магазини, дитячий садок, клуб,  КНС, Артскважина, салон урочистих подій, школа, котельня, бригада №1, радіорелейна станція, комбікормовий завод, комплекс, майстерня, ГРП-2, церква.

с.Оленівка клуб, магазини, школа, ФАП

с.Топільно вул..Ватутіна, Квітнева, Миру, Садова,

Жовтнева, Паркова.

с.Оленівка вул.  Урожайна,Миру.

м. Рожище вул..Тичини.

с. Кременець в. Тиха.

с.Дмитрівка  в. Молодіжна,1.

 

4.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-269

9:00-17:00

с.Берегове ФАП, церква, торговий кіоск, клуб, школа.

с.Берегове вул.Набережна, Луцька.

5.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-266

9:00-17:00

с.Тристень ФАП, церква, магазини, контора, клуб, шкільна їдальня.

с.Тристень вул.Незалежності, Воробйова, Шевченка, Озерна.

6.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-397

9:00-17:00

с.Ворончин  пилорама, станція зв'язку

 

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-2

10:00-14:00

 

с.Любохини вул.Польова

2.

КТП-95

13:00-17:00

стація звязку ПрАТ Київстар, контора сільс.ради. ПП Ковальчук,Зорик,Данилюк, Горун

с.Любохини вул.Жовтнева, Поліська, Коржана, 17-говересня

3.

КТП-22

11:00 -17:00

Клуб, сільс.рада контора,магазин "Премєр",Укрпошта, АТС.

с.Сереховичі вул. Піонерська,

8-го березня, Радянська, 1-го травня.

4.

КТП-219 л-3

9:00-16:00

 

смт.Ст.Вижівка вул.500-річчя Вижви, Злітна, Заміська.

5.

КТП-68

10:00-17:00

 




с.Брідки вул.Польова

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-130

10:00-17:00

Дім молитви, ТРСТ- магазин

с.Замости

2.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-312

10:00-15:30

 

с.Н.Двір вул.Садова

3.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-105Л-6

09:00-17:00

ФОП Зінюк Т.В.- магазин «Артеміда», пошта

с.м.т.Луків віл.Грушевського

4.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-96

10:00-12:00

 

с.Миляновичі

5.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-271

12:00-17:00

ФОП печора М.І.- кафе « Мрія», Укрзалізниця - резерв

с.м.т.Луків віл.Січових Стрільців, Залізнична 14-31, Ватутіна