РЕЄСТРАЦІЯ

ПРИЄДНАННЯ


ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 22.11.2017 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ.-10 кВ №02-04, ПЛ.-10кВ Л-05-04 від ТПП-363

09:00 – 17:00

КТП-308 ПІІ "Лукойл – Україна" м.Устилуг, вул. Володимирська, ТзОВ "П'ятидні" Насосна бригада КТП-304 с.П'ятидні, "Сільський вісник" склад с/г продукції ТзОВ "П'ятидні" Млин пилор. ТП-338, ПТФ с.Ворчин, АЗС "ОККО" м.Устилуг сервісна зона, ПАТ "Укрнафта" АЗС м.Устилуг сервісна зона, ПП. "Універсам" АЗС м.Устилуг сервісна зона

с.П'ятидні: вул.Сільська, Набережна, Хутірська, Ковпака, Незалежності, Дружби, Л.Українки

2.

ПЛ.-0,4 Л-2 від КТП-198

09:00 – 17:00

с. Заріччя вул.Героїв Майдану магазин ФОП Кублій

с.Заріччя: вул.Героїв Майдану парні № 12-58 вул. Рокицького, 1

3.

КТП-228

09:00 – 17:00

Магазин – склад ФОП Басинюк В.В.

 

 

Горохівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ Л-81-04

КТП-24

КТП-342

с.Ощів

09:00-17:00

ТзОВ "Волинь Нова"-Бригада с. Ощів

Горохівський районний відділ освіти-Школа

Терешківцівська сільська рада-Башня

Терешківцівська сільська рада-Клуб

КЗ"Горохівський районний ЦПМСД"-ФАП

ПАТ "Волиньгаз" Горохівська філія-СКЗ

с.Ощів:
вул.Молодіжна,
вул.Лесі Українки

вул.Шкільна,
вул.Шеченка

2.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-81 с.Брани

09:00-17:00

ПрАТ "Київстар"-Станція с. Брани

ПОСП "Мрія"-зерносклад

ДТГ Львівcька залізниця-Переїзд

Бранівська сільська рада-Башня

Бранівська сільська рада-Адмінприміщення

ФОП Савченко Л.П.-Магазин

КЗ"Горохівський районний ЦПМСД"-ФАП

с.Брани:
вул.Задворська,
вул.Павлики

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-272

ремонт КТП

10:00-17:00

 

с.Поромів вул.Колгоспна Центральна

2.

ПЛ-04кв Л-1 від КТП-19 чистка траси

9:00-17:00


с.Самоволя вул. Шевченка 42-86

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-347 Л-1, Л-2

10:00 – 16:30

Сільська рада, Скважина, Дитсадок, ССТ Полиці (контора, пекарня), Молитовний будинок.

с.Полиці, вул.Калінінська, вул..Молодіжна, вул.Шкільна

2.

КТП-101 Л-1

09:30 – 16:30

 

с.Нуйно, вул.І.Франка, вул.Комсомольська

3.

КТП-53 Л-1

09:30 – 17:00

К-Каширське МСТ (Бар «Віка»), ПП Гаталюк В.П., ПП Євчук В.Н.

с.Видерта, вул..Крупської,

вул.9 Травня.

 

Ківерцівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4 кВ ЗТП-14 Л-1

08:30-16:30

ЗТП-14 с.Озерце

 

ЗТП-14 с.Озерце

вул.Тракторна,бд.1-18

2.

ПЛ-10 кВ Л 96-06

9:00-17:00

ПЛ-10 кВ Л 96-06

КТП-549 с.Знамирівка

Відділ освіти Ківерцівської РДА

КЗ "Ківерцівський РЦ ПМСД"

ФОП Піддубний Григорій Федорович

Церква

ПЛ-10 кВ Л 96-06

КТП-549 с.Знамирівка

вул.Шкільна,1-22, вул.Прилісна, 1, 2,вул. Рожищанська

вул.Жовтнева,вул.прилінс,3-6

вул.Затишна,вул.Прилісна,7-23

 

Ковельський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Локачинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП№239 Л-2

9:00-17:00

 

с.Колпитів вул.Л.Українки:населення

2.

КТП№162 Л-2

9:00-17:00


с.Губин вул.Шевченка:населення

 

місто Луцьк

Інформацію не надано

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-1,2,3,4,5,6,7, 8,9 ЗТП-411

9:00-17:00

с.Липини дитсадок, котельня, 16 кв житловий будинок

с.Липини вул. Шкільна, Нова, Першотравнева, Молодіжна, Вереснева, Окружна.

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ 04кВ ЗТП-306

9:00-17:00

магазини

м.Любомль вул Дружби, Щорса, Братуня

2.

ПЛ 04кВ КТП-301

9:00-17:00

 

с.Головно

3.

ПЛ 04Кв КТП-265

9:00-17:00

магазини

с.Залісся

4.

ПЛ 04кВ ЩТП-526

9:00-17:00

 

м.Любомль Вул Грушевського

5.

ПЛ- 10кВ Л58-10 від ЛР 25 до ЛР 28 КТП 70.53.52. 51.

9:00-17:00

СР Школа Д С
магазини Церква

с.Коцюри Діброва

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

Л-1КТП-216

10:00-16:00

 

смт.Любешів в.Брестська

2.

Л-1КТП-252

10:00-16:00

Д.садок№1,клуб,стоматологічний кабінет

с.Седлище

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-70

10:00-17:00

Куклинська сільська рада (адмінприміщення, клуб), Маневицький РВПЗ  УДППЗ  "Укрпошта",  ПАТ "Укртелеком" Волинська філія, Маневицьке споживче товариство (магазин), Церква, ФОП Літовець А.В. (магазин), Маневицький РЦПМСД (ФАП).

с.Кукли

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КЛ-0,4 кВ Л-4 ТП-19

09:00-17:00

Магазин «Кіберсало», навчальноконсультаційний пункт, центр «Фаберлік», стоматологічний кабінет, VIP-центр, Сіріус-тур, Карітас-Волинь, фонд соціального страхування, ощадбанк №10, ТО Бізнес Волинь, ТзОВ «Мірмекс», ПрАТ «Дата груп», ТТІ, казначейство

м.Нововолинськ

2.

КЛ-0,4 кВ Л-11 ТП-33

09:00-17:00

Кафе «Околиця»

м.Нововолинськ

3.

ПЛ-0,4 кВ Л-4 ТП-37

09:00-17:00

 

м.Нововолинськ

вул.Чехова, 13-21, 6-14

вул.Чайковського, 18-30, 19-31

вул.К.Ольги, 20-30

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-375

9:00-17:00

с.Кременець церква, магазин, станція вулканізації.

с.Кременець вул..Рожищенська, Хмельова, Ковельська, Шкільна.

2.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-314

9:00-17:00

с.Луків поштове відділення, АТС, контора с/р, магазин, ФАП.

с.Луків вул.Радянська, Квітнева, Лісова, Молодіжна.

3.

ПЛ-10кВ Л34-07

9:00-17:00

с.Підгірне корівник, зерносклад, ДКУ, магазини, клуб.

с.Березолуки контора, магазин, торговий кіоск, контора с/р, поштове відділення, АТС, ППМ, клуб, шкільна котельня, свинарник, овочесховище, майстерня, склади, їдальня.

с.Яблунівка магазин, ФАП.

с.Підгірне .

с.Березолуки.

с.Яблунівка.

4.

ПЛ-10кВ Л34-06

9:00-17:00

с.Вічині контора с/р, ППМ, АТС, магазини, ФАП, церква, школа.

с.Студині ДКУ, магазин, ФАП, школа, клуб, школа.

с.Береськ дитячий садок, церква, поштове відділення, молоко пункт, ППМ, АТС, ФАП, школа.

 

с.Вічині.

с.Студині.

с.Береськ.

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кв Л-57-03

КТП-227, ЩТП-273, КТП-177, ЩТП-116

10:00-17:00

 

 

2.

ПЛ-04 кв КТП-131 Л-2

10:00-16:00

 

с.Буцинь

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4кВ КТП-73

10:00-16:30

Туличівська с/р -клуб, ТРСТ- магазин, школа, ФАП

с.Літин вул.Шкільна

2.

ПЛ-0,4кВ КТП-233

14:00-16:30

ФГ «Аміла»- ферма, КЗС

с.Тагачин вул. Приозерна, Лісова

3.

ПЛ-0,4кВ КТП-62

09:00-14:00

Клюська с/р- клуб, ФГ «Західовоч» - овочесховище

с.Тагачин вул.Заліська,

4.

ПЛ-0,4кВ КТП-105 Л-6

09:00-17:00

ФОП Зінюк Т.В.- магазин «Артеміда», пошта

с.м.т.Луків вул.Грушевського

5.

ПЛ-0,4кВ КТП-348 Л-1

10:00-17:00

 

с.м.т.Турійськ вул.Левадна, Стуса, Вереснева, Козацька

6.

ПЛ-0,4кВ КТП-266 Л-1

14:00-16:00

 

с.м.т.Турійськ вул.Горького, Нова, Стрілецька