РЕЄСТРАЦІЯ

ПРИЄДНАННЯ


ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 23.11.2017 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ.-10 кВ №02-04, ПЛ.-10кВ Л-05-04 від ТПП-363

09:00 – 17:00

КТП-308 ПІІ "Лукойл – Україна" м.Устилуг, вул. Володимирська, ТзОВ "П'ятидні" Насосна бригада КТП-304 с.П'ятидні, "Сільський вісник" склад с/г продукції ТзОВ "П'ятидні" Млин пилор. ТП-338, ПТФ с.Ворчин, АЗС "ОККО" м.Устилуг сервісна зона, ПАТ "Укрнафта" АЗС м.Устилуг сервісна зона, ПП. "Універсам" АЗС м.Устилуг сервісна зона

с.П'ятидні: вул.Сільська, Набережна, Хутірська, Ковпака, Незалежності, Дружби, Л.Українки

 

Горохівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-81 с.Брани

09:00-17:00

ПрАТ "Київстар"-Станція с. Брани

ПОСП "Мрія"-зерносклад

ДТГ Львівcька залізниця-Переїзд

Бранівська сільська рада-Башня

Бранівська сільська рада-Адмінприміщення

ФОП Савченко Л.П.-Магазин

КЗ"Горохівський районний ЦПМСД"-ФАП

с.Брани:
вул.Задворська,
вул.Павлики

 

Іваничівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-198 Л-1, Л-2, Л-3

10:00 – 17:00

Сільська рада, Скважина, Дитсадок

с.Гута Боровенська, вул.Берізка, вул.Острів

2.

КТП-69 Л-3

11:30 – 17:00

 

с.Раків - Ліс, вул.Ветеранів, вул.Перемоги

3.

КТП-53 Л-1

09:30 – 17:00

К-Каширське МСТ (Бар «Віка»), ПП Гаталюк В.П., ПП Євчук В.Н.

с.Видерта, вул.Крупської, вул.9 Травня.

 

Ківерцівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4 кВ КТП-414

Л-1

08:30-16:30

КТП-414 с.Прилуцьке

КТП-414 с.Прилуцьке

вул.Лісна,2а,2б,45

2.

ПЛ-10 кВ Л 96-06

9:00-17:00

ПЛ-10 кВ Л 96-06

КТП-549 с.Знамирівка

Відділ освіти Ківерцівської РДА

КЗ "Ківерцівський РЦ ПМСД"

ФОП Піддубний Григорій Федорович

Церква

ПЛ-10 кВ Л 96-06

КТП-549 с.Знамирівка

вул.Шкільна,1-22,вул.Прилісна,1,2, вул.Рожищанська

вул.Жовтнева,  вул.прилінс,3-6

вул.Затишна,  вул.Прилісна,7-23

 

Ковельський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Локачинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП№239 Л-3

9:00-17:00

 

с.Колпитів вул.Л.Українки:населення

2.

КТП№51 Л-1

9:00-17:00


с.Губин вул.Л.Українки:п-ць Мельничук П.П.,населення

 

місто Луцьк

Інформацію не надано

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-1,2,3,4,5,6 КТП-535

9:00-17:00

ФОП Воєводіна (м-н Равлик)

с.Липини вул. Івасюка, Зелена, І.Франка, Б.Хмельницького, Шевченка (від об'їздної до лікарні)

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ 04кВ ЗТП-102

9:00-17:00

Автостанція, СТО магазини

м.Любомль Поштова пров. Машівський частково

2.

ПЛ 04кВ ЗТП-163

9:00-17:00

 

с.Руда

3.

ПЛ 04Кв КТП-265

9:00-17:00

 

с.Залісся

4.

ПЛ 04кВ КТП35

9:00-17:00

 

с.Головно

 

Любешівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-101

10:00-17:00

ФОП Дерлюк В.Ф. (ларьок).

с.Лісове

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-5 ТП-15

09:00-17:00

 

м.Нововолинськ

вул.Сковороди, 1-20

вул.Мічуріна, 1-23

пров.Мирний, 1-18

2.

ТП-108 Т-2

09:00-17:00

Стоматологія, торговий павільйон

м.Нововолинськ

15-й мікрорайон, 1, 2, 3, 5, 9, 10

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-378

9:00-17:00

 

м.Рожище вул..Суворова, Садова, Н.Ужвій.

2.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-314

9:00-17:00

с.Луків поштове відділення, АТС, контора с/р, магазин, ФАП.

с.Луків вул.Радянська, Квітнева, Лісова, Молодіжна.

3.

ПЛ-10кВ Л30-05

9:00-17:00

с.Ужова виробнича база, свинарник, виробниче приміщення.

с.Залісці контора, магазин, школа, фермерське господарство,

м.Рожище учбове господарство, СКЗ

с.Кременець артскважина, СКЗ, ГРП-2, майстерня, їдальня, зерносклад, гаражі, конюшня, торговий павільйон, магазини, клуб, ФАП, церква, АЗС.

с.Копачівка АЗС.

с.Залісці.

с.Кременець вул..Рожищенська, Ковельська, Шкільна, Хмельова, Польова.

м.Рожище вул..Гранична.

с.Ужова вул..Бригадна, Глинище.

 

4.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-354

9:00-17:00

с.Ясенівка, АТС, поштове відділення, торговий кіоск, контора с/р, магазин, ФАП.

с.Ясенівка вул..Новосадів, Радянська, Сонячна, Шкільна.

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кв Л57-04 без напруги КТП-257,КТП-47,КТП-194,КТП-55

10:00-17:00

 

 

2.

ПЛ-04кв КТП-64 Л-5

9:00-17:00


с.Кримно

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ КТП-130

10:00-16:30

Дім молитви, ТРСТ- магазин

с.Замости

2.

ПЛ-0,4 кВ КТП-319

10:00-16:30

Лісництво, школа, дит.садок, ФАП

с.Радовичі

3.

ПЛ-0,4 кВ ЗТП-293 Л-2

13:00-16:00

ФОП Грауда Т.В.- шиномонтаж, ФОП Стичук С.М.- складське приміщення, ФОП Кугіль О.В.- торговий павільйон, АТС

с.м.т.Турійськ вул.Жежків, Технічна

4.

ПЛ-0,4 кВ КТП-105 Л-1

09:00-17:00

 

с.м.т.Луків вул.1-го Травня 15-25, І.Франка, Лящука

5.

ПЛ-0,4 кВ КТП-102 Л-1

11:00-15:00

ФОП Зінюк Т.В.- ресторан «Зустріч"

с.м.т.Луків вул.Шевчека