РЕЄСТРАЦІЯ

ПРИЄДНАННЯ


ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 08.12.2017 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-22

09:00 – 16:00

м. Вол.-Вол.: "Золота підкова", Ветеринарно – бактеріологічна лабораторія

м.Вол.-Вол.: вул. Стуса 40,42, Радковського, Стравінського, Українська, Зимнівська

 

Горохівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-387

с.Лемешів

09:00-17:00

ПАТ"Укртелеком"-АТС с.Лемешів

Горохівський районний відділ освіти-школа

Лемешівська сільська рада-Башня

Лемешівська сільська рада-Клуб

ФОП Солило З.С.-магазин Володар

ПАТ "Волиньгаз" Горохівська філія-СКЗ

Церква-с. Лемешів

Лемешівська сільська рада-Башня

КЗ"Горохівський районний ЦПМСД"-ФАП

с.Лемешів:
вул.Шкільна,
вул.Центральна

вул.Зелена

вул.Молодіжна,

 

Іваничівський район

Інформацію не надано

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-362 Л-3

09:30 – 16:00

 

с.Брониця, вул..Болотна, вул..Нероди

2.

КТП-69 Л-2

09:00 – 15:00

 

с.Раків – Ліс, вул..Зелена

3.

КТП-16

09:00 – 16:00

ПП Сверба Ю.А., ПП Стремелюк Л.О., ПП Сверба С.С., ПП Рябіїк О.О., ПП Дмитрук О.М., ПП Голянський І.І., ПП Сельвесюк С.С., ПП Бегаль Т.Г., ТзОВ «Волиньтабак» (магазин), ПП Ніщик С.А., Бурдило О.О., Придатко В.А., ПП Лагода Л.Г., ПП Гембік Г.І, ПП Мельник В.І., ПП Чирко Т.Л., ПП Віденчук А.І., ПП Деркач В.В., ПП Конончук С.В., ПП Лифенко Д.П., МП «Свіпро», ПП Грищук Н.В., ТзОВ «Волиньфарм» (аптека), ПП Шадура І.С., ПП Придатко В.А., ПП Гноянець О.К., Музична школа, Церква, ПП Марчук Н.Л., К-Каширська РСС (Контора, Кафе «Дружба», будівельний майданчик Бар «Каштан»), ПП Аліна.

м.Камінь – Каширський, вул.. Шевченка, вул..Л.Українки, вул.. Набережна, вул..Садова, вул.Огордня, пров. Л.Українки,

 

Ківерцівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Ковельський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Локачинський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

місто Луцьк

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Луцький район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ 04кВ КТП 50

9:00-17:00

 

с.Вишнів

2.

ПЛ 04Кв КТП 281

9:00-17:00

 

смт Шацьк вул.Л.Українки

3.

ПЛ 04кВ КТП165

9:00-17:00

 

с Підгородно(буремщина)

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4 кВ Л-3 від ЩТП-317

10:00-16:00

 

с.Седлище вул.Прилісна

2.

ПЛ-0.4 кВ Л-1 від КТП-67

10:00- 16:00

 

с.Рудка (частково)

 

Маневицький район

Інформацію не надано

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ТП-108

09:00-17:00

Стоматолог, торговий павільйон, Куба, Козак, Олімп, Мастерок, Смак, ремонт взуття, міський клуб, ремпобуттехніка

м.Нововолинськ

5-й мікрорайон, 1-10

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-8

9:00-17:00

с.Тростянка ФАП, Клуб, Магазин

с.Тростянка вул..Центральна,Нова

2.

ПЛ-10кВ Л18-09

9:00-17:00

с.Топільне пилорама, млин, тракторна бригада, контора, відділення зв'язку, АТС, ФАП, магазини, дитячий садок,клуб, КНС, артскважина, салон урочистих подій, школа, котельня, бригада №1, радіорелейна станція, комбікормовий завод, комплекс, майстерня, ГРП-2, церква.

с.Оленівка клуб, магазини, школа, ФАП

с.Топільно вул..Ватутіна, Квітнева, Миру, Садова, Жовтнева, Паркова

с.Оленівка вул. Урожайна, Миру

м.Рожище вул..Тичини

с.Кременець в.Тиха

с.Дмитрівка в.Молодіжна,1

 

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-63

10:00-17:00

 

с.Яревище

2.

КТП-84

10:00-16:00

 

с.Журавлини

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-137

10:00-16:00

ТзОВ «Заповіт Новий» - бригада

с.Овлочин

2.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-187

10:00-16:00

ФОП Ткачук О.М.- зернотік

с.Купичів вул.Заславського

3.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-203

10:00-16:00

Луківська с/р - ППЧ

с.м.т.Луків вул.Паркова, Січових Стрільців, Грушевського

4.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-118 Л-1

10:00-16:00

 

с.Городилець