РЕЄСТРАЦІЯ

ПРИЄДНАННЯ


ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 12.12.2017 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-22 Л-4

09:00 – 17:00

 

м.Вол.-Вол.: вул.Левінцова, Уласа Самчука

2.

КТП-294 Л-2

09:00 – 17:00

 

с.Горичів: вул.Л.Українки, Літня

 

Горохівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 Л-1 КТП-212 для заміни опор ПЛ

9:30-17:00

 

с.Тишковичі частково Провулок 3,5 і вул.Тишковичівська 13-39

2.

ПЛ-0,4 Л-3 від КТП-87 для чистки траси ПЛ

8:30-17:00

 

смт Іваничі частково вул.Заводська 41-77, вул.Шевчкнка 2-26

3.

КТП-253  для ремонту обладнання КТП

10:00-17:00

Бригада №2

с.Соснина

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10кВ Л-59-05

10:00 – 17:00

Міське споживче товариство,
П-ць Обушко Юлія Сергіївна,
П-ць Ніщик Аркадій,
СВК «Олексіївський»,
П-ць Бряник Світлана,
ТзОВ «ДОФ Арбо»

м.Камінь-Каширський, вул..Воля, Грушевського, Гайова, Хмельницького, Щорса, Ярослава Мудрого, Окружна, Поричанська, Кузнєцова, Цирська, Застявя, Шабліовського, Дорошенка, Східна, пр.Волі, вул..Ватутіна

2.

ЩТП-250 Л-4

10:00 – 16:00

 

с.Стобихівка, вул..Лісова

 

Ківерцівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ – 10 кВ Л16-02
(ТП-392, ТП-76,
ТП-316, ТП-315,
ТП-562, ТП-135,
ТП-256, ТП-646,
ТП-124, ТП-373,
ТП-125, ТП-203,
ТП-126)

9:00-17:00

Львівська залізниця,
Голобське споживче товариство,
Ковельське МТМО,
Ковельське Райво,
Церква с. Битень,
ФО Ковган Д. Д.
ФОП Бобрик П.В.
"Центр сертиф.та експ. насіння
Церква с. Погиньки
Вол.дирекція УДППЗ
ПАТ"Укртелеком"
СТзОВ ім. І.Франка
ФОП Максаков В.А.
Церква с. Радошин
ФОП  Василюк Я.П.
Львівська філія ПрАТ"Київстар"
ДП"УППУЗ"

с.Битень,
с.Погиньки,
с. адошин,
с.Мар'янівка.

 

Локачинський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

місто Луцьк

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ТП-553, ПЛ-0,4кВ,
Л-3 чистка ПЛ-3 від гілок

09:00-17:00

 

вул.Вишнівська

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ Л-33-01   (КТП-4, 5, 6, 7, 16, 18, 19, 56, 58, 59, 62, 64, 67, 111, 132, 328, 399, 420, 435, 460, 469, 475, 485, 538, 557, 604, 648, 706, 771)

10:00-15:00

ФОП Маньчук Л.П. – заготівельний пункт
ПАТ «УКрнафта» - АЗС
ФОП Матчук В.І. – тарно-бондарний цех
ПП Куделя В.А. – млин
СТзОВ «Шевченко» - ферма
ПФ «Гідравліка» - виробнича база
ФОП Адамюк П.Т. – приміщення під навісу
ФОП Панасюк – гараж
ФОП Козар А.В. – молокоприймальний пункт
ТОВ «Благовіст Плюс» - телятник
ПП Панасюк Є.С. – торговий комплекс «Імператор»
Волинська обласна база медичного обслуговування
Школа с. Буяни
ВУЖКГ смт. Торчин – насіннєвий пункт
ФГ «Волиньагрохолдинг» - ТІК, КЗС, автопарк
ПП «ФІШ» ТзОВ «Феміда-Інтер»
ПП «Донік» - виробничий цех
Вол.Вол. дорожньо-трансп. під. – авто приміщення
ПАТ Укртелеком (с.Шепель, Буяни)
ПП «Айслаг» - магазин
ФОП Сегедин Р.В. –приміщення котельні
СГзО «Родючість Агро» -виробнича база
Торчинське СТ- магазин(с.Охотин)
ТзОВ «Хавест-Агро» - база
СТ «Усичі» - дачі
ФОГ Юзва Р.С. – житловий будинок

с.Буяни (повністю),
с.Шепель (повністю),
с.Охотин (повністю),
с.Усичі(Хутір Казьонщина) вул.Лісова
смт Торчин вул.Незалежності

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ 04Кв КТП-434

9:00-17:00

 

с.Рівне

2.

ПЛ 04Кв КТП-201 202

9:00-17:00

Магазини  Зв'язок Церква Бригада

с.Столенські смоляри

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ Л-11-02 від ЛР-68 до ЛР-63

10:00-16:00

юридичні- щкола в с. Мукошин

с.Ветли (частково), с.Мукошин (частково)

2.

ПЛ-0,4 кВ Л-2 від ЗТП-106

10:00-17:00


юридичні- Любешівське РВ УМВС

смт. Любешів вул.Грушевського

3.

ПЛ-0,4 кВ Л-2 від КТП-266

10:00-17:00

 

с.Підкормілля вул.Садова

4.

ПЛ-0,4 кВ Л-2 від КТП-57

10:00-17:00

 

с.Угриничі вул.Пасіка

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ КТП-289

10:00-17:00

Новочарторийське споживче товариство, Громада церкви, ФОП Акентьєв Василь Михайлович

с.Рудка, вул.Центральна,
вул.Молодіжна, вул.Нова

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-68

9:00-17:00

м-н «Автодім»
Церква

м.Нововолинськ
вул. Рилєєва
Енергетична
Дорожня
Промислова
Луцька 1а-1в

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від
КТП-8

9:00-17:00

с.Тростянка ФАП, Клуб, Магазин

с.Тростянка вул..Центральна,Нова

2.

ПЛ-10кВ Л18-09

9:00-17:00

с.Топільне пилорама, млин, тракторна бригада, контора, відділення зв'язку, АТС, ФАП, магазини, дитячий садок,клуб, КНС, артскважина, салон урочистих подій, школа, котельня, бригада №1, радіорелейна станція, комбікормовий завод, комплекс, майстерня, ГРП-2, церква.
с.Оленівка клуб, магазини, школа, ФАП

с.Топільно вул..Ватутіна, Квітнева, Миру, Садова, Жовтнева, Паркова
с.Оленівка вул. Урожайна, Миру
м.Рожище вул..Тичини
с.Кременець в.Тиха
с.Дмитрівка в.Молодіжна,1

3.

ПЛ-0,4 кВ від
КТП-369

9:00-17:00

 

м.Рожище вул.К.Шолокадзе,93-172

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-74

10:00 -17:00

 

с.Буцинь побут. вул.Федорова

2.

КТП-237

10:00-16:00

 

с.Ниці повністю

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ
КТП-348

10:00-17:00

 

с.м.т.Турійськ вул. Левадна, Стуса, Вереснева, Козацька

2.

ПЛ-0,4 кВ
КТП-271

10:00-17:00

ФОП Печора М.І. – кафе «Мрія», укрзалізниця - резерв

с.м.т.Луків вул.Залізнична, Січових Стрільців

3.

ПЛ-0,4 кВ
КТП-187

10:00-17:00

ФОП Ткачук О.М.- зернотік

с.Купичів вул.Заславського

4.

ПЛ-0,4 кВ
КТП-357А

11:00-13:00

АЗС

с.м.т.Луків

5.

ПЛ-0,4 кВ
КТП-100А

15:00-16:00

ТзОВ «Віра -1» - свинокомплекс

с.Миляновичі

6.

ПЛ-0,4 кВ
КТП-261А

10:00-12:00

База відпочинку- Ковельавтодор

с.Сомин

7.

ПЛ-0,4 кВ
КТП-367А

14:00-15:30

П-ць Здрок І.М. – майстерня, Луківське КП «Комунальник» - КНС

с.м.т.Луків м-р.Стакор