РЕЄСТРАЦІЯ

ПРИЄДНАННЯ


ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 16.01.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ТП-76 Л-13

09:00 – 17:00

ТзОВ "Будсервіс"

ТзОВ "Сільгоспенерго"

м. Вол.-Вол.: вул. Павлова №17-27, 18-32, Леонтовича № 1-5, 2-8, Борисоглібська, Яворницького, О.Хохол

2.

КТП-213 Л-1,2,3

09:00 – 17:00

ФАП, клуб, церква

с.Риснів: вул. Л.Українки, Гагаріна, Радянська

 

Горохівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-421

м.Горохів

09:00-17:00

Горохівське МСТ-Ресторан (Арт-кафе "Хата")

Горохівський районний відділ освіти-спортшкола

ТзОВ"ПАККО-Холдинг"-магазин

Райспоживспілка-Магазин "СМАК"

Відділ культури-Кінотеатр

ТзОВ Фронтон-База

ФОП  Мужик Р.П.-Баня

ФОП Ярема В.Р.-магазин "Смак"

ФОП Магурчак В.В.-Магазин "Скриня"

ФОП Данилюк В.Я.-Кафе "Фенікс"

м.Горохів:
вул.Сокальська,
вул.Набережна,
вул.Б. Хмельницького

 

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4кВ Л-2 Л-4 від КТП-195 чистка траси

9:30-17:00

 

с.Хренів вул.Кисіля Гагаріна

2.

КТП-30 виміри контурів

10:00-17:00

 

с.Заставне вул.Підгайна

3.

ПЛ-0.4кВ Л-1 Л-4 від ЗТП-102 чистка траси

9:00-17:00

корівник

с.Ст. порицьк

4.

КТП-170 прєднання

9:00-13:00

 

с.Заболотці вул. Уткіна

5.

КТП-24 приєднання

13:00-17:00

 

с.Заболотці вул. Уткіна

6.

КТП-44 приєднання

9:00-16:00

 

с.Біличі вул. Шевченка Низова Л.Українки

7.

ПЛ-0.4кВ Л-2 від ЩТП-116 монтаж провода

9:00-17:00

 

с.Колона, Волиця

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ЗТП-326 Л-2

09:30 – 16:30

 

м.Камінь – Каширський, вул.П. Савальєвої

2.

КТП-76 Л-4, Л-5

09:30 – 16:30

Бібліотека, Школа,  Будинок культури.

с.Осівці, вул..Центральна

3.

КТП-158 Л-2

10:00 – 13:00

Церква.

с.Гута Боровенська, вул.Довга Нива, вул.Набережна.

4.

ЗТП-293 Л-4

13:00 – 16:00

 

с.Боровне

5.

ЗТП-8

09:00 – 17:00

ПМК-70, ПП Ханайчук П.П., ПП Шевчик А.П., ПП Омелянчук Т.Р., ПП Гундерич Л.О., Магазин «Меблі»,

м.Камінь – Каширський, вул.І.Франка, вул.Шевченка.

 

Ківерцівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4 кВ КТП-541

Л-2

8:30-16:30

КТП-541 смт.Цумань

вул.Ватутіна, 1-22,смт.Цумань

КТП-541 смт.Цумань

вул.Ватутіна, 1-22,смт.Цумань

2.

ПЛ-0.4 кВ КТП-228

Л-2

8:30-16:30

КТП-228 с.Карпилівка

 

КТП-228 с.Карпилівка

вул.Зелена, с.Карпилівка

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ – 10 кВ Л 28

(ТП-498, ТП-494)

9:00-17:00

ТзОВ "Волиньтабак",

ТзОВ "ТОП СВІТКовель",

ФОП Возняк А. С.,

ФОП Слепко Ю. С.,

ТзОВ "ВКП " Каскад ",

ФОП Клімук О. Т.,

ТзОВ "ВК Промсервіс",

ТзОВ "Сибм'яспром ".

м.Ковель,  вул.Брестська,113в, 133а, 133, 128, вул.Гулака-Артемовського,

вул.Гвардійська, вул. Перемоги,

вул.Березовського.

2.

КЛ – 10 кВ Л 62-04

(ТП-538, ТП-633,

ТП-517, ТП-417,

ТП-416, ТП-522)

9:00-17:00

РЖКП №1,

ФОП Ваніна О. Ф.,

ПТМ "Ковельтепло",

ФОП Ваніна О. Ф.,

Райвідділ статистики у Вол. обл,

ПАТ АБ "Укргазбанк",

Ягодинська  митниця,

ФОП  Сторожук С. М.,

РГ Священномуч. Миколая Чарн.,

Ф. О. Дикун Галина Федорівна,

ФОП Супрунович Н. А.,

ОСББ "Бджілка",

Ф.О. Повар Л. В.,

Львівська залізниця,

Ковельське РЖКП №2,

Ковельське МТМО,

Райкультвідділ Ков. РДА,

Міський парк,

ФОП Кіндер О. О.,

Ковельська Спортивна школа,

ФОП Артюшенко Г. О.,

ТзОВ "АСТЕЛІТ",

Вол.дирекція УДППЗ,

ФОП Лисюк Т. А.,

ПрАТ "Волиньтурист",

Банк"Фінанси та Кредит",

Львівська філія ПрАТ"Київстар",

ФОП  Савонюк В. С.,

РГ Преображення Господнього,

ФОП  Головей В. Ф.,

ФОП  Михальчук Н. В.,

ТзОВ "Ягуар",

ДП "Укртрансформація",

ПАТ "Волиньгаз",

СБУ,

ПрАТ "ДАТАГРУП",

Ков. управління освіти вик. ком.,

МПП "Роксолана",

ФОП  Хоменко А. В.,

ТзОВ "Бізнес- Рейс",

ФОП  М'якота О. Ф.,

Ковельське МУВГ,

ФОП Євдокимова Л. В.,

ФОП Дуда Т. М.,

МПП "Сенсі",

ФОП  Датієнко Т. І.,

Ф.о.Коренга Д. А.,

ФОП  Сікорська М. Д.,

ФОП Євдокімов В. А.

ФОП Малькевич Г. Є.,

ФОП Пінчук Н. Л.,

ФОП  Балицький С. І.,

ТзОВ "ВКП "Каскад",

ТзОВ "С.В.С.",

ФОП  Хмелярський А. М.,

ВАТ Райффайзен БанкАваль,

ФОП  Степук О. М.,

ТзОВ "Волиньфарм",

ФОП  Колодійчук О. В.,

ФОП Яскорський І. Й.,

ФОП  Прокоф'єва Т. Д.,

ФОП  Бегларян  Л. Ф.,

Ф.О. Стеблій В. О.,

ФОП Васильчук О. С.,

ФОП Веніславська Л. А.,

ФОП Кисляк П. Ф.,

ФОП Безпалько М. Р.,

ФОП Войтюк О. Л.,

ФОП  Вознюк С. М.,

ФОП  Петрович П. В.,

Ф. О.Голярчук М. Г.,

Відділ комунгоспу,

ФОП  Кошелюк М. Є.,

КП "Ковельбуд",

Волинська ДОНКК,

ФОП  Зінченко Є. П.,

ТзОВ "Торговий Дім "Аванта",

Ф. О. Ворошик В. В.,

ТзОВ "Ковельрембуд",

ФОП Клівак Г. О.,

Ковельський ринок.

м.Ковель, вул.Люльки, 2-8, вул. Кониського 6, вул.Чубинського,

вул.Залізнична 2,

вул.Незалежності 70, вул.О. Пчілки,

вул.Драгоманова, вул.Ветеранів,

вул.Івасюка, 2а, 19, 21, вул.Косачів,

бульв. Л. Українки, вул.Театральна,

вул.Ленартовича, вул.Пушкіна,

вул.Бортнянського, вул.Сагайдачного,

вул.Мічуріна 3, 4, Привокзальна площа.

 

3.

ПЛ – 0,4 кВ від ТП-460

9:00-17:00

Будинок культури,

ФОП Качко Н. В.,

ФОП Шлюєв Ю. М.,

ФОП Омелянюк В. М.,

АТ "Брокбізнесбанк",

ФОП  Мартинюк Р. Ю.,

ПП "Електрон",

РЖКП №1,

ФОП  Захожий В. П.,

ФОП  Глущук О. В.,

ФОП Дідицький Р. В.,

ПТМ "Ковельтепло",

ФОП Кисіль Ю. М.,

ОСББ "Турія-Ковель",

ФОП  Стащук І. М.,

Волинська ГГМП,

ГБХО "Стефан",

4 ДПРЧ УДС України  з НС,

Ков. міжр. РБП ПР ДПТУ,

ФОП Тишко О. Г.,

ФОП Качко  В. М.

м. Ковель,  вул.С.Бандери 7,

вул.Грушевського, вул.Міцкевича.

 

 

Локачинський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

місто Луцьк

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Луцький район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

пл10кв л58-08 ремонт зтп 430 -Л-58-08

10:00-17:00

БАК лабораторія(вет.Лікарня), Держ.Лісгосп

частково:м.Любомль: вул.Брестська: 
с. Кусниша, Полапи

2.

КТП-181

10:00-17:00

 

с Камянка

3.

КТП-140

10:00-17:00

 

с Зачернеччя

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4 кВ Л-2 від КТП-123

10:00-16:00

 

с.Бірки вул.Садова

2.

ПЛ-0.4 кВ Л-1 від КТП-160

10:00-17:00

 

с.В. Глуша вул.Зелена,

вул.Незалежності

3.

ПЛ-0.4 кВ від КТП-3

10:00-17:00

 

с.В'язівно вул.Зімічі

4.

ПЛ-0.4 кВ від КТП-60

10:00-16:30

ФАП, Дитячий садок

с.Седлище вул.Григорука

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-295

10:00-17:00

ФОП Нікітчук В.Г. (магазин), ФОП Конотопчик В.І. (магазин), Сільська рада, Маневицький РВПЗ  УДППЗ  "Укрпошта",  ПАТ "Укртелеком" Волинська філія, Новочарторийське споживче товариство (закусочна), Районний відділ освіти (школа), Церква, Маневицький РЦПМСД (ФАП).

с.Костюхнівка

 

місто Нововолинськ

Інформацію не надано

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10кВ Л18-04

9:00-17:00

м.Рожище магазини "Катерина", "Калина", "Одісей", "Колібріс", "Торнадо", "Рибка", "Стир", "Коніка", "Гостинний двір", контори, деревообробний цех, виробничі бази, столярні цехи, ветлабораторія, котельня, костел, майстерня, санепідемстанція, ГРП, молитовний будинок, учбові корпуси, гуртожиток, їдальня, церква, ринок, автостанція, радіорелейна станція, Приватбанк, піцерія, адмінприміщення, міська рада, відділ освіти, паливний склад, ветлікарня, стадіон, школа №4, №3, ГРП-2, школа інтернет, АЗС, цех по переробці м'яса, перукарня.

м.Рожище, вул.Набережна, Сухарєва, Сковороди, Я.Мудрого, Гагаріна, Б.Хмельницького, Кармелюка, Героїв УПА, Спортивна, Незалежності 3-12, 10, 18-22, 46-58, Жуковського, Тиха, Грушевського, Набережна, Симоненка, Калнишевського, Міцкевича, Польова, Садова, Н.Ужвій, Суворова, Тітова, Курбаса .

с.Топільне Шевченка 16-42.

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-91 Л-3

10:00-16:00

 

с.Смолярі

2.

КТП-54 Л-1

10:00-16:00

 

с.Дубечно

3.

       ЗТП-26 Л-17

10:00-17:00

 

Ст.Вижва

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-104Л-2

12:00-14:00

Укрзалізниця, льононасінева - адмінприміщення

с.м.т.Луків вул.Кузніцова, Незалежності

2.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-14Л-2

11:00-13:00

ФОП Заброда М.Р.- телятник, КСС

с.Соловичі

3.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-235Л-1

14:00-16:00

 

с.Мокрець

4.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-16

09:00-17:00

КСС, бригада

с.Кустичі

5.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-175

09:00-17:00

ФОП Панасюк В.Є.- вагова, ФАП

с.Дажва

6.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-10

09:00-17:00

 

с.Растів