ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 17.01.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ТП-4 Л-1

09:00 – 17:00

ТзОВ "Кедр"

Відділ "Ощадбанку"

м. Вол.-Вол.: вул.Устилузька № 110-138, 93-103, Ваврисевича, Юхима Бунди

2.

КТП-294 Л-1,2

09:00 – 17:00

 

с.Горичів повністю

 

Горохівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-421

м.Горохів

09:00-17:00

Горохівське МСТ-Ресторан (Арт-кафе "Хата")

Горохівський районний відділ освіти-спортшкола

ТзОВ"ПАККО-Холдинг"-магазин

Райспоживспілка-Магазин "СМАК"

Відділ культури-Кінотеатр

ТзОВ Фронтон-База

ФОП  Мужик Р.П.-Баня

ФОП Ярема В.Р.-магазин "Смак"

ФОП Магурчак В.В.-Магазин "Скриня"

ФОП Данилюк В.Я.-Кафе "Фенікс"

м.Горохів:
вул.Сокальська,
вул.Набережна,
вул.Б. Хмельницького

 

2.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-122

смт.Сенкевичівка

09:00-17:00

Сенкевичівська селищна рада-Башня

смт. Сенкевичівка

Сенкевичівська селищна рада-Пожежна частина

КЗ"Горохівський районний ЦПМСД"-Амбулаторія

Церква

смт.Сенкевичівка:
вул.Пшенюка
вул.Привокзальна
вул.Соборності

 

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-04кВ Л-3 Л-4 від КТП-145 чистка траси

9:00-17:00

 

с.Хренів вул.Б.Хмельницького

2.

КТП-65 виміри контурів

10:00-17:00

 

с.Клопочин вул.Миру, Володимирська, Набережна

3.

ПЛ-0.4кВ Л-2 Л-7 від ЗТП-102 чистка траси

9:30-17:00

Корівник, контора

с.Ст. Порицьк

4.

ПЛ-10кВ Л-46-01 від ПС-35 до ЗТП-69

9:00-17:00

УКР.ТАУЕР

с.Оліндерня, Переславичі

5.

ПЛ-04кв Л-1 від КТП-166 заміна ввода

9:00-17:00

 

 с.Будятичі вул.Молодіжна

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ЗТП-326 Л-2

09:30 – 16:30

 

м.Камінь – Каширський, вул.Фестивальна

2.

КТП-334

10:00 – 17:00

ФАП, Будинок культури, Молитовний будинок, ПП Степанюк Л.І.

с.Карпилівка, вул.Незалежності, вул.8 Березня, вул.Логвинюка.

3.

ЩТП-176 Л-2

10:00 – 16:00

 

с.Оленине, вул.Тиха

4.

ЗТП-8

09:00 – 17:00

ПМК-70, ПП Ханайчук П.П., ПП Шевчик А.П., ПП Омелянчук Т.Р., ПП Гундерич Л.О., Магазин «Меблі»,

м.Камінь – Каширський, вул.І.Франка, вул.Шевченка.

 

Ківерцівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4 кВ КТП-260

Л-5

8:30-16:30

КТП-260 с.Башлики

КТП-260 с.Башлики

вул.Шкільна,

2.

ПЛ-0.4 кВ КТП-325

Л-3

8:30-16:30

КТП-325

Ройко М.Г.

КТП-325 с.Дубище

с.Дубище/частково/

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ – 10 кВ Л 37-03

(ТП-563, ТП-759,

ТП-309, ТП-323,

ТП-307, ТП-655,

ТП-228, ТП-306,

ТП-328, ТП-84)

9:00-17:00

ФОП Марчук Р. А.,

ФОП Романюк В. В.,

Ковельське Райво,

Вол.дирекція УДППЗ,

Свято-Миколаївська церква,

Релігійна громада УПЦ,

Львівська залізниця,

ВАТ "Родючість",

ТзОВ "Лапаст",

ТзОВ "ВКФ Будсервіс",

ФГ "Агро-Плюс",

ФОП Тарасюк І. М.,

ПАТ "Дубномолоко",

ТзОВ "АСТЕЛІТ",

ТзОВ "ВКП " Каскад ",

ФОП Мельничук Л. В.

с.Колодяжне,

с.Любитів.

2.

ПЛ – 10 кВ Л 62-02

(ТП-694)

9:00-17:00

ТзОВ "З-д сучасних БМ"

м.Ковель, вул.Мазепи, вул.Загородня,

вул.Крип'якевича, вул.Гагаріна,

провул. Гагаріна.

3.

ПЛ – 0,4 кВ від ТП-514

9:00-17:00

Ков. управління освіти вик. ком.,

ПАТ "Волиньгаз",

Ф. О. Кавас О. М.,

ФОП Ромашук М. В.,

Ковельське  УВКГ.

м.Ковель, вул.Гагаріна, вул.Міцкевича,

вул.Будищанська, вул.Чехова,

вул.Міцкевича, вул.О. Вересая,

вул.Винниченка,

вул.Лазарчука.

 

Локачинський район

Інформацію не надано

 

місто Луцьк

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Луцький район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-151

10:00-17:00

 

с Борки

2.

КТП-181

10:00-17:00

 

с Камянка

3.

Л-85-03

10:00-17:00

 

с.Вижгів, с.Чмикос, с Пустинка, с. Ладинь, с Мосир

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4 кВ Л-2 від КТП-148

10:00-16:00

мазазин

с. Залізниця вул.Лісоградська (частково), вул.Буругова (частково)

2.

ПЛ-0.4 кВ від КТП-10

10:00-17:00

 

с. В. Курин вул.Радянська,

вул.Червоноармійська

3.

ПЛ-0.4 кВ від КТП-59

10:00-16:30

Лісопилка

с. Седлище вул.Григорука

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-438

10:00-17:00

Сільська рада, Молитовний будинок (будівельний майданчик).

с. Цміни

 

місто Нововолинськ

Інформацію не надано

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-72

9:00-17:00

м.Рожище контора

м.Рожище, вул.Сковороди, Промислова, Я.Мудрого

2.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-162

9:00-17:00

с.Доросині млин, станція зв'язку

с.Доросині вул..Миру.

 

3.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-27

9:00-17:00

 

с.Дмитрівка вул..Центральна, Шевченка, Молодіжна, Садова

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-20

10:00-16:00

 

с.Сераховичі

2.

КТП-206 Л-1

10:00-16:00

 

с.Любохини

3.

КТП-219 Л-4

10:00-16:00

 

Ст.Вижва

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-35Л-2

12:00-14:00

ФОП Несторук Р.Є., Шудрук В.С.- магазин, школа, їдальня, клуб, ФАП, АТС, СКЗ, церква

с.Туропин

2.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-146

09:00-17:00

 

с.Осьмиговичі

3.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-238

14:00-16:00

СКЗ

с.Мокрець

4.

ПЛ-0,4 кВ

ЩТП-111

10:00-17:00

ФАП, ФОП Іллю  Н.Є.- магазин, церква

с.Городилець