ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 06.02.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ.-0,4 ЩТП-267

09:00 – 17:00

 

м.Вол.-Вол.: вул. Олександра Олеся

2.

ЗТП-293

09:00 – 17:00

ТзОВ "П'ятидні", гаражі, насіневий завод, гуртівня

м.Устилуг: сервісна зона

с.Тростянка: вул. Шевченка, Ковпака, Гуденка, Терешкової

3.

ПЛ.-0,4 Л-1, 2, 5 ТП-108

09:00 – 17:00

Ферма

с.Селець

 

Горохівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-209

с.Лобачівка

09:00-17:00

ТзОВ "Відродження"-Бригада с.Лобачівка с. Лобачівка

м.Горохів:
вул.Сокальська,
вул.Набережна,
вул.Б.Хмельницького

2.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-169

09:00-17:00

Церква-с. Новосілки

с.Новосілки:
вул.Б. Хмельницького,
вул.Дачна 1

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 Л-1 від КТП-237 для чистки траси

9:00-17:00

 

смт Іваничі вул.8 березня  частково

2.

ПЛ-10кВ Л55-01 для ремонту КТП і Р-128

10:00-17:00

 

частково с.Бужанка,с.Верхнів

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ЗТП-279 Л-3

09:00 – 16:00

 

с.Грудки, вул.Чкалова

 

Ківерцівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ 70-02 від ЛР-354 до ЗТП-462

КТП-122 Л-3,Л-4

 

10:00-13:00

ПЛ-10 кВ 70-02

КТП-142 с.Борохів

 

 

 

КТП-122 с.Борохів

ФОП Драганчук Микола Миколайович

ПЛ-10 кВ 70-0

КТП-142 с.Борохів

вул.Галаса,

вул.Миру,1-19/непарні/,14-18/парні/

вул.Миру,2-12/парні/

КТП-122 с.Борохів

вул.Свободи, буд.1-18,вул.Луцька,буд.1-20

вул.Миру,буд.40-43,

2

ПЛ-0.4 кВ КТП-134

Л-1

 

8:30-16:30

КТП-134 с.Прилуцьке

 

КТП-134 с.Прилуцьке

Вул.Соборності, буд.21-59(непарні), буд.22-82(парні)

3

ПЛ-0.4 кВ КТП-371

Л-1

 

8:30-16:30

КТП-371 смт.Цумань

 

КТП-371 смт.Цумань

вул.О.Кошового(Мальовнича),1-29/непарні/,2-22/парні/,

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ – 10 кВ Л16-02

(ТП-392, ТП-76,

ТП-316, ТП-315,

ТП-562, ТП-135,

ТП-256, ТП-646,

ТП-124, ТП-373,

ТП-125, ТП-203,

ТП-126)

9:00-17:00

Львівська залізниця,

Голобське споживче товариство,

Ковельське МТМО,

Ковельське Райво,

Церква с. Битень,

ФО Ковган Д. Д.

ФОП Бобрик П.В.

"Центр сертиф.та експ. насіння

Церква с. Погиньки

Вол.дирекція УДППЗ

ПАТ"Укртелеком"

СТзОВ ім. І.Франка

ФОП Максаков В.А.

Церква с. Радошин

ФОП  Василюк Я.П.

Львівська філія ПрАТ"Київстар"

ДП"УППУЗ"

с. Битень,

с. Погиньки,

с. Радошин,

с. Мар'янівка.

2.

ПЛ – 10 кВ Л 89-01

(ТП-33, ТП-181,

ТП-394, ТП-242,

ТП-205, ТП-182,

ТП-596, ТП-712,

ТП-183, ТП-87,

ТП-218, ТП-610,

ТП-239, ТП-240,

ТП-399)

9:00-17:00

ФОП Ковальчук В. С.,

Церква с. Вербка,

Ф.О. Лисюк В. О.,

Дубівське СТ,

ПАТ "Волиньгаз ",

Ковельське МТМО,

ПАТ "Укртелеком",

СТзОВ "Україна",

ФОП Данилевич О. М.,

ФОП  М'якота О. Ф.,

Ф. О. Столярчук В. П.,

Ковельське Райво,

Райкульт відділ Кововельської РДА,

Рел. гр.Різд. Св. Івана Пр. с. Бахів,

Ф.О. Балецький С. Р.,

ФОП Солов'янчук А. Ф.,

СТзОВ "Білинське",

ФГ "Дуплянка СГК",

СП ТОВ "Шинака Україна",

Церква  с. Білин,

Вол. дирекція УДППЗ,

ФОП Спичак Т. М.,

УПЦ Церква с. Білин,

ФОП  Наконечний П. М.,

ФОП Шворак П. Є.

с.Вербка,

с. Бахів,

с. Колодниця,

с. Білин.

 

3.

ПЛ – 0,4 кВ ТП-279

9:00-17:00

 

с. Калинівка.

 

Локачинський район

Інформацію не надано

 

місто Луцьк

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

 

ПЛ-10кВ Л-61 ремонт розєднувача до ТП-468

09:00-17:00

Оптичні мережі, Цегельний завод №2,

Трансінвестбуд.

вул.Східна,Хрещата,Вишневецька

вул.Прилуцька,Дубнівська (можливо)

вул.Надрічна,Привітна,Калинова

вул.Сонячна,Панаса Мирного

вул.Скрябіна,Бородіна,Левицького

вул.Балакірєва,Млинівська,Збаразька

вул.пров.I-й Збаразький, пров.II-й Збаразький,

.вул.Східно-Межова

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-393

9:30-17:00

с. Забороль, вул. Володимирська, 43А, Магазин "Сусіди",ФОП Панасюк Євгенія Степанівна.

с. Забороль вул. Володимирська, 41-63 (непарні),  Яблунева, Шкільна, Лісова, 1-61.

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ 04кВ КТП-341

9:00-17:00

 

с.Пульмо

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4 кВ Л-2 від КТП-17

10:00-17:00

 

с. Шлапань (частково)

2.

ПЛ-0.4 кВ Л-1 від КТП-103

 10:00-17:00

Реабілітаційний центр, ФОП Михалик Т.В., ФОП Качинський Ю.А., ФОП Шатило В., ФОП Юрашкевич Ю.І., МНС

смт.Любешів вул.Бондаренка (частково)

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ, Л-94-04 для ремонту ПР-10, КТП-156 та КТП-273

11:00-17:00

КТП-154, с. Семки - Старосільська сільська рада (клуб), Колківське споживче товариство (магазин), Районний відділ освіти (школа), церква, Маневицький РЦПМСД (ФАП).

КТП-155, с. Куликовичі – Молитовний будинок.

КТП-156 - ПАТ "Укртелеком" Волинська філія, Районний відділ освіти (майстерня, школа), церква, ФОП Туревич Ніна Іванівна (магазин).

КТП-157 -  Куликовицька сільська рада (башня), Куликовицьке споживче товариство (продмагазин), Релігійна громада,  Маневицький РЦПМСД (ФАП), Куликовицька сільська рада (клуб), Маневицький РВПЗ  УДППЗ  "Укрпошта" (відділення), ФОП Зарубич Р.І. (магазин), ФОП Зарубич Оксана Іванівна (цех), ФОП Шеремет Світлана Іванівна (ларьок № 1, 2, 3).

КТП-254, с. Комарово.

КТП-273, с. Куликовичі - ФОП Гамула В.В. (виробнича база).

 

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ 80-02

09:00-17:00

«Три бобри», табір «Прикордонник», дачний масив «Прикордонник»

м.Нововолинськ

 

2.

КТП-50

09:00-17:00

«Львівтрангаз»

м.Нововолинськ

пров.Березовий

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-2

9:00-17:00

с.Олександрівка магазин.

 

с.Олександрівка вул.Дачна

 

2.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-32

9:00-17:00

с.Пожарки зернотік.

с.Пожарки в.Радянська, Молодіжна, Тиха.

 

3.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-428

9:00-17:00

смт.Дубище СКЗ, торговий кіоск, церква, КНС, костел.

смт.Дубище в.І.Франка, Незалежності, Шевченка, Молодіжна,Тичини, пров.Будівельний.

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10кВ Л-57-01 від ЛР-38

10:00-16:00

 

с.Любохини повністю,с.Кримно вул:Радянська,Перемоги

2.

КТП-

10:00-16:00

 

74 с.Буцинь вул:Федорова.

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-71

10:00-17:00

ФОП Данилюк В.А.- магазин, церква

с.Радовичі

2.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-141

10:00-17:00

ТзОВ  «Заповіт Новий» - тр.бригада

с.Крать

3.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-197

10:00-17:00

ФОП Жук Н.М.- бар, Перевалівська с/р – адмінприміщення, клуб,  пошта

с.Перевали