ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 12.02.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ТП-23 Л-2

09:00 – 17:00

Центр соцзахисту, пожежна, комендатура, бібліотека, кінотеатр Шевченка

м. Володимир-Волинський, вул. Коперніка, І.Франка

2.

КТП-161 Л-1, Л-2

09:00 – 17:00

 

с. Мар"янівка, вул. Польва

 

Горохівський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

частково ПЛ-10 кВ Л 80-05

10:00-17:00

 

с. Низкиничі повністю та с. Тишковичі провулок №6;

 

2

 ПЛ-0,4 кВ Л-1 від КТП-212

9:30 -16:30

 

с. Тишковичі Провулок №3,№5

3

 частково ПЛ-10 кВ Л 04-05

9:30-17:00

 

с. Мишів повністю

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-23

09:30 – 17:00

ПП «Меблевик», ПП Сус В.Й., ПП Коваль А.І.

м.Камінь – Каширський, пров.Ковельський

 

Ківерцівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0.4 кВ КТП-493

Л-1

 

10:00-13:00

КТП-493 с.Бодячів

КТП-493 с.Бодячів

вул.Квітнева,буд.1-25

2

ПЛ-0.4 кВ КТП-133

Л-3

 

8:30-16:30

КТП-133 с.Бодячів

Ківерцівське сільське споживче товариство

ПАТ "Укртелеком"  ЦТКП №7

КЗ "Ківерцівський РЦ ПМСД"

КТП-133 с.Бодячів

вул.Колгоспна,буд.1-11,Коноплянська,11-24,

вул.Квітнева

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ – 0,4 кВ від КТП-8

9:00-17:00

СТ "Каскад-Плюс",

Волинська дирекція УДППЗ,

ПАТ "Укртелеком",

Ковельське МТМО.

с. Дроздні.

2.

ПЛ – 10 кВ 2 С

(ТП-541, ТП-472,

ТП-441, ТП-470)

9:00-17:00

Заготзбутбаза с/г пр., ПТМ "Ковельтепло",

Ковельське РЖКП №2, ФОП Романюк Л. В.,

ФОП М'якота П. І., Відділ комунгоспу,

ПАТ "Волиньгаз", ФОП Приступа Н. П.,

ФОП Бойко О. М., ПАТ "Укртелеком",

ПАТ "ЛУЦЬКСАНТЕХМОНТАЖ №536",

ФОП Козак В. Т.

м. Ковель, вул.. Варшавська, вул.. Володимирська.

 

Локачинський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

місто Луцьк

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-10 кВ Л-67-03 (КТП-95; 97; 780; 263; 268; 296; 533; 545)

9:00-17:00

ПАТ «Електротермометрія» -табір «Орлятко»

ДП «ЕДГ ЕЛІТА» - Бригада 2, ТзОВ «Оздоровчий комплекс Пролісок» - табір «Пролісок», Храм с. Буків, ФАП с. Буків, Клуб, ФАП с. Брище

Храм с. Брище, Милушівське споживче товариство- магазин, ТзОВ «Аміна-Волинь» - ресторан «Зелений гай», КП «Рокині» - арт свердловина, ФОП Гольонко В.Г. – тимчасова споруда, «Луцькспецкомунтранс» - сміттєзвалище

с. Брище

с. Буків

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

КТП-270

9:00-17:00

магазини

с.Пульмо

2

ЗТП-94 Л-4,15

9:00-17:00

Державне під-во "Любомльське лісове господарство", Районний будинок культури,

м. Любомль вул.: Незалежності, Хлібна,

3

КТП-28

9:00-17:00

 

с. Куснища вул.Матеюка, Дружби, Л.Українки

4

Л-85-01

9:00-17:00

Школи, Магазини, АЗСи, СТО

с. Радехів, Вишнів.

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

 ПЛ-0,4 кВ Л-2 від КТП-218

10:00-17:00

 

с. Бірки вул. Незалежності

2

ПЛ-0,4 кВ Л-2 від КТП-218

10:00-17:00

 

с. Бірки вул. Партизанська

3

 КТП-270

10:00-17:00

 

с. Залізниця (частково)

4

ПЛ-0,4 кВ Л-2 від КТП-57

10:00-17:00

 

с. Угриничі (частково)

 

Маневицький район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ТП-13

09:00-17:00

ПП «Вербена»

м.Нововолинськ

вул.Кільцева, вул.Соборна, 36-46, 51-61

вул.Толстого, вул.Стуса

вул.О.Пчілки, вул.Кримського

І провулок, ІІ провулок

вул.Маяковського

2

КТП-41

09:00-17:00

 

м.Нововолинськ

вул.Сокальська, вул.Тупикова

вул.Залізнична, пров.Залізничний

вул.Шухевича, 68-114

 

Ратнівський район

Інформацію не надано.

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-2

9:00-17:00

с.Олександрівка магазин.

 

с.Олександрівка вул.Дачна

 

2

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-31

9:00-17:00

с.Пожарки АТС, контора с/р, ФАП, церква, школа, їдальня, шкільна майстерня, дитячий садок, поштове відділення, магазини.

с.Пожарки в.Радянська.

 

3

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-120

9:00-17:00

 

с.Романів

4

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-281

9:00-17:00

с.Кобче церква, контора клуб, школа, магазин, торговий кіоск.

с.Кобче вул.Тиха, Ювілейна, Квітнева, Центральна.

5

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-71

9:00-17:00

м.Рожище магазин

м.Рожище в.Набережна, Зарічна, Сухарєва.

6

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-174

9:00-17:00

с.Підгірне ДКУ, столярний цех.

с.Підгірне.

7

КТП-319, КТП-428, з відключенням ПЛ-10кВ Л69-02

9:00-17:00

смт.Дубище автомайстерня, виробнича база, СКЗ, торговий кіоск, церква, КНС, костел.

смт.Дубище в.І.Франка, Мазепи, Тичини, Молодіжна, Незалежності, пров.Будівельний.

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-10кВ Л-57-03 до ЛР -10 ( КТП-227, КТП-174 ЩТП-273,ЩТП-116) 

10:00-16:00

 

с Мокре с Кримне с Смолярі

2

КТП-269

10:00-17:00

 

с Секунь

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ

КТП-236 Л-1

10:00-16:30

ФОП Шклярук О.М.- магазин, СВК «Слава» - контора, Маковичівська с/р- адмінприміщення, клуб,  школа, пождепо, пошта, АТС, церква

с.Маковичі

2

ПЛ-10 кВ Л-61-06

КТП-348, ЩТП- 93

КТП-85, ЩТП-89

ЩТП-307, ЩТП-91

КТП -361А, ЩТП-87

КТП-84, КТП-145

КТП-292, КТП-372

ЗТП-293

13:00-17:00

ГРП, ФОП Козачук В.І.- магазин, ГРП, церква, клуб, ФОП Фірчук Р.В.- магазин, школа №3, насосна, котельня, автомістечко, ФОП Орищук В.П.- магазин, ФОП Матеюк С.П.- цех  залізобетонних виробів, ФОП Данилюк Р.М.-  продбаза, ФОП Дяк С.В.- магазин, АЗС

с.м.т.Турійськ  вул..Левадна, Стуса, Вереснева, Озерна, Приозерна, Сільськогосподарська, Жовтнева, Підрічна, Жежків, Торгова, Молодіжна,

Новоковельська,  9-травня, Мисливська, Л.Українки, Нова

3

ПЛ-0,4 кВ

КТП-121

10:00-16:30

Пункт  прийому  молока

с.Перевали

4

ПЛ-0,4 кВ

КТП-352 Л-3

11:00-13:30

 

с.м.т. Турійськ вул.Енергетиків

5

ПЛ-0,4 кВ

КТП-315 Л-1

14:00-16:30

ТзОВ  «ОЛЛЕС» - столярний цех

с.Соловичі