ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 13.02.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ТП-184

09:00 – 12:00

 

вул. Драгоманова, 19А (багатоповерхівка)

2.

ТП-108 Л-8

09:00 – 17:00

Церква

с. Селець, вул. Незалежності №1-17, 4-18

3.

КТП-159 Л-2

09:00 – 17:00

Церква, будинок культури

с. Охнівка, вул. Зелена №1-15, 2-22,

вул. Жовтнева №1-7, 8-12

 

Горохівський район

Інформацію не надано

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

Л-10кВ ПЛ-04-05 чистка траси працівниками ВУЖКГ.

9:30-17:00

 

с. Мишів, с. Іванівка, с. Луковичі частково

2.

ПЛ-0,4 кВ Л-3 від КТП-93 чистка траси працівниками ВД-2

9:30-17:00

 

с. Осьмиловичі

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-3 Л-2

09:30 – 17:00

 

м.Камінь – Каширський, вул.Ватутіна, вул.Комарово,

2.

КТП-366 Л-1, Л-2

10:00 – 17:00

 

с.Хотешів , вул.Глинянка

3.

КТП-44

09:00 – 17:00

ПП Чмух В.В.

с.Воєгоще, вул.Зарічна, вул.Жовтнева, вул.Ветеранів, пров. Тихий.

 

Ківерцівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4 кВ КТП-493

Л-1

 

8:30-16:30

КТП-149 с.Бодячів

КТП-149 с.Бодячів

вул.Шкільна,буд.11-39,вул.Лісова,буд.1-11

2.

ПЛ-0.4 кВ КТП-61

Л-2

 

8:30-16:30

КТП-61 с.Пальче

КТП-61 с.Пальче

вул.Перемоги,буд.44-77, с.Пальче

 

Ковельський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Локачинський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

місто Луцьк

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-1, 2 КТП-294

10:00-17:00

СТзОВ «Романів» (тракторна бригада)

 

2.

ПЛ-0,4 кВ Л-1 КТП-35

10:00-16:00

 

с.Михайлівка вул. Жовтнева (Тиха)

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4 КТП-29

9:00 – 17:00

с.Куснище тр.бригада млин

с.Куснище вул.Дружби

2.

ПЛ-0.4 ЩТП-529

9:00 – 17:00

 

с.Пулемець

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4 кВ від КТП-283

10:00-17:00

 

с. Деревок вул.Новосільська, Поліщука, Сонячна

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-316

10:00-17:00

ЖКП Прилісненської сільської ради (насосна № 4), ФОП Борисюк О.В. (пилорама), ТзОВ "Ресвуд" (виробниче приміщення), ФОП Терещенко І.І. (склад).

с. Прилісне

2.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-41

10:00-17:00

Сільська рада (бідинок культури), Маневицьке споживче товариство (магазин), Районний відділ освіти (школа), ЖКП Прилісненської сільської ради (насосна № 2), ФОП Шумик Андрій Іванович (магазин), ФОП Біланчук Г.К. (ларьок), ФОП Титаренко С.М. (торговий центр), ФОП Шеметуха В.В. (торгівельний кіоск), Церква.

с. Прилісне

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

РУ-0,4 кВ І СШ

РУ-6 кВ І СШ, Т-1, ТП-99

 

09:00-17:00

ЦМЛ, хірургічний корпус

м.Нововолинськ

 

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-2

9:00-17:00

с.Олександрівка магазин.

 

с.Олександрівка вул.Дачна

 

2.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-32

9:00-17:00

с.Пожарки зернотік.

с.Пожарки в.Радянська, Молодіжна, Тиха.

 

3.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-120

9:00-17:00

 

с.Романів

4.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-281

9:00-17:00

с.Кобче церква, контора клуб, школа, магазин, торговий кіоск.

с.Кобче в.Тиха, Ювілейна, Квітнева, Центральна.

5.

ПЛ-10кВ Л30-02

9:00-17:00

м.Рожище артскважина, майстерня, торговий павільйон, овочесховище.

с.Валер'янівка магазин, пост.№311, ФАП, школа.

с.Олександрівка водозабір.

с.Рудня сільська рада, кіоск, магазини, клуб, відділення зв'язку, гаражі, цех переробки склобою, свинарник, цех, зерносклад, столярний цех.

м.Рожище в.Г.Мазепи, Менделєєва, Ломоносова.

с.Валер'янівка .

с.Рудня.

 

6.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-204

9:00-17:00

с.Березолуки свинарник.

с.Березолуки в.Лісова.

7.

ПЛ-10кВ Л 30-03

9:00-17:00

с.Рудня пилорама, овочесховище.

с.Ольганівка ФАП, школа, магазин.

с.Ольганівка вул..Гранична, Лісова.

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-46 Л-1,2,3.

10:00-17:00

 

с Глухи  вул Підозірна, Денисова, Лугова

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-90 Л-2

12:00-15:00

Миляновичівська с/р –клуб, ФОП ЯнюкВ.С.- магазин

с.Тупали

2.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-197

10:00-17:00

ФОП Жук Н.М.- бар, Перевалівська с/р – адмінприміщення, клуб, пошта

с.Перевали

3.

ПЛ-10 кВ Л-61-05 від ЛР-43 до ЛР-40

КТП-254

КТП-244

КТП-209

КТП-231

10:00-17:00

ФОП Літвинович – вагова, тер центр – адмінприміщення, гараж, ДЕП 866 – дільниця, Турійська РДА- адмінприміщення, гараж, церква, ТРСТ- адмінприміщення, бар, гастроном, молитовний будинок, ФОП Федкевич – магазин, ТЗОВ «Аміла», ФОП Білішук М.Ф., ФОП Грисюк С.С.- столярний цех, ПП «Європацукор», ДП «Турійське лісове господарство»

с.м.т.Турійськ вул.Бобрика, пл.Центральна, вул.Привокзальна,

4.

ПЛ-10 кВ Л-61-04 від ЛР-38 до ЛР-67

КТП-76

КТП-70

 

10:00-17:00

ФГ « Аміла» - ферма, КЗС, Туличівська с/р - клуб

с.Радовичі вул. Кінцева, Механізаторів