ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 15.02.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Горохівський район

Інформацію не надано

 

Іваничівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-319 Л-6

09:30 – 17:00

 

м.Камінь – Каширський, вул.. Коніщука, пров. Меліораторів, вул.. Меліораторів, вул.. М.Рильського.

 

Ківерцівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4 кВ КТП-428

Л-4

 

8:30-16:30

КТП-428 м.Ківерці

КТП-428 м.Ківерці

вул.Богуна/частково/

вул.Д.Галицького/частково/

2.

ПЛ-0.4 кВ КТП-376

Л-3

 

8:30-16:30

КТП-376 м.Ківерці

ВАТ НАСК `Оранта`

Управління фінансів Ківерцівськоі РДА

ФОП Коваленко Алла Іванівна

ФОП Марчук Юрій Романович

ФОП Цюпа Галина Антонівна

ФОП Матвіюк Лілія Дмитрівна

ФОП Котович Ірина Вікторівна

ФОП Дейна Альона Степанівна

ФОП Міщук Микола Сергійович

ФОП Лотоцька Клавдія Миколаївна

ФОП Цюпа Володимир Євгенович

ФОП Гезун Лариса Олексіївна

ФОП Гнатюк Ірина Валерієвна

Бурда Лариса Миколаївна

ДП"Луцький КХП №2" Держрезерву України"

ФОП Фокіна Євгенія Іванівна.

Козлинець А.М.

КТП-376 м.Ківерці

пров.Привокзальний,буд.3а,вул.Соборності,2

 

Ковельський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Локачинський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

місто Луцьк

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-1, 2, 3 КТП-114

10:00-16:00

ВУЖКГ смт. Торчин (очисні споруди), Торчинська рай. Лікарня, ФОП Якушев Б.В, ПАТ «Укртелеком», ПрАТ «Київстар».

 

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4 Л-4,15 ЗТП-94

9:00 – 17:00

райвійськомат м.Любомль

м.Любомль вул.Незалежності

 

Любешівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-273

10:00-17:00

ФОП Гамула В.В. (виробнича база).

с. Куликовичі.

2.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-39

10:00-17:00

Маневицький райкомбінат СКГ "Райсількомунгосп" (башня).

с. Городок

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

РУ-0,4 кВ КТП-146 Т-1

 

09:00-17:00

 

м.Нововолинськ

вул.Весняна

вул.Івасюка

вул.Козацька

вул.Молодіжна

вул.Котляревського

вул.Богуна

вул.Волинська

вул.Затишна

вул.Лугова

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-2

9:00-17:00

с.Олександрівка магазин.

 

с.Олександрівка вул.Дачна

 

2.

ПЛ-10кВ Л30-02

9:00-17:00

м.Рожище артскважина, майстерня, торговий павільйон, овочесховище.

с.Валер'янівка магазин, пост.№311, ФАП, школа.

с.Олександрівка водозабір.

с.Рудня сільська рада, кіоск, магазини, клуб, відділення зв'язку, гаражі, цех переробки склобою, свинарник, цех, зерносклад, столярний цех.

м.Рожище в.Г.Мазепи, Менделєєва, Ломоносова.

с.Валер'янівка .

с.Рудня.

 

3.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-120

9:00-17:00

 

с.Романів

4.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-281

9:00-17:00

с.Кобче церква, контора клуб, школа, магазин, торговий кіоск.

с.Кобче в.Тиха, Ювілейна, Квітнева, Центральна.

5.

ПЛ-10кВ Л18-12

9:00-17:00

с.Топільне склад, млин, насосна, вагова, котельня, картоплесховище, пилорама.

 

с.Топільне

6.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-204

9:00-17:00

с.Березолуки свинарник.

с.Березолуки в.Лісова.

7.

КТП-319, КТП-428, з відключенням ПЛ-10кВ Л69-02

9:00-17:00

смт.Дубище автомайстерня, виробнича база, СКЗ, торговий кіоск, церква, КНС, костел.

смт.Дубище в.І.Франка, Мазепи, Тичини, Молодіжна, Незалежності, пров.Будівельний.

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-99 Л-1,2

10:00-17:00

 

с.Яревище

2.

КТП-180

10:00-17:00

Юридичний спожива:Дит-садок,Школа.

с.Седлище

 

Турійський район

Вимкнень споживачів не заплановано