ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 05.03.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-179

09:00 – 17:00

 

с. Шистів: вул. Лугова, Садова № 1-11, 2-18

2.

ТП-134 Л-3

09:00 – 17:00

 

с. Овадно: вул. Тополева, Нова

 

Горохівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-404

с.Пілгани

09:00-17:00

Мар`янівське СТ-магазин с. Пілгани

КЗ"Горохівський районний ЦПМСД"-ФАП

Скригівська сільська рада-Будинок культури

с. Скриголово

с.Пілгани : вул.Центральна, вул.Польова

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4кв Л-2 ЩТП-301  чистка траси

9:00-17:00

 

с.Трубки вул.50р.Перемоги

2.

ПЛ-0.4кв Л-3 КТП-55

чистка траси

9:00-17:00

 

с. Литовеж вул.Шевченка

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-188 Л-1, Л-3

10:00 – 16:00

ССТ Полиці (магазин), ПП Логвинюк Р.В.

с.Верхи, вул.Варшава, вул.Центральна, вул.Південна

 

Ківерцівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ

Л 14-01 за ЛР-

Л 96-01

11:00-15:00

ПЛ-10 кВ 14-01

КТП-218 с.Берестяни

 

КТП-297 с.Берестяне

ФОП Ярмолюк Петро Микитович

ФОП Мізун Петро Федорович

ФОП Шкіль Віктор Миколайович

ФОП Назарчук Олександр Миколайович

ФОП Захарчук Роман Іванович

ПрАТ "МТС УКРАЇНА"

КТП-373 с.Берестяне

Сільська рада Берестяни

ДП "Цуманське лісове господарство"

Свято-Різдво-Богородична громада УПЦ

ПАТ "Державний ощадний банк України"

КЗ "Ківерцівський РЦ ПМСД"

ПАТ "Укртелеком"

Цуманське споживче товариство

ФОП Онопченко Оксана Петрівна

КТП-456 с.Берестяне

Фермерське господарство "Назарчук"

ФОП Гриценя Петро Дмитрович

ФОП Ходорчук Георгій Степанович

ФОП Шульгач Сергій Нестерович

ПрАТ "Київстар "

КТП-487 с.Берестяне

 

КТП-489 с.Берестяне

ФОП Ковальчук Галина Олександрівна

КТП-490 с.Берестяне

ФОП Паюк Роза Василівна

ФОП Чайка Ольга Михайлівна

КТП-555 с.Берестяни

Відділ освіти школа

ПЛ-10 кВ 96-01

КТП-291 с.Берестяни

ТзОВ"Шанс Вік"

ПЛ-10 кВ 14-01

КТП-218 с.Берестяни

вул.Ватутіна,40-64,

вул.8-гоБерезня

вул.Ватутіна,14-38/парні/

вул.8-гоБерезня,17-39/непарні/,

КТП-297 с.Берестяне

 

 

 

 

 

 

КТП-373 с.Берестяне

вул.Перемоги

вул.Жовтнева

 

 

 

 

 

 

 

КТП-456 с.Берестяне

 

 

 

 

 

КТП-487 с.Берестяне

вул.Партизанська,

КТП-489 с.Берестяне

вул.Жовтнева

КТП-490 с.Берестяне

вул.Ватутіна,1-16, вул.Партизанська

вул.Перемоги,34-59, вул.Партизанська

вул.Партизанська

КТП-555 с.Берестяни

ПЛ-10 кВ 96-01

КТП-291 с.Берестяни

2.

ПЛ-0,4 кВ КТП-200

Л -4

08:30-16:30

КТП-200 смт.Цумань

 

КТП-200 смт.Цумань

Вул.Стрілецька/частково/

 

3.

ПЛ-0,4 кВ КТП-371

Л -1

08:30-16:30

КТП-371 смт.Цумань

КТП-371 смт.Цумань

вул.О.Кошового,1-29/непарні/,2-22/парні/

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ – 0,4 кВ від ТП-402

9:00-17:00

ДУ ВОЛЦ Держсанепідслужба,

ФОП Ковальчук О. Ф.,

ФОП Конопацький Б. М.,

ФОП Узналі І. Х.,

ПП "Волиньпожсервіс",

ФОП Місюра О. В.,

ФОП Старушик Р. М.,

ФОП Михальчевський В. А.,

ТзОВ "ЖБК",

ПП "Волиньпожсервіс",

ФОП Барна А. М.,

ТУД судової адмініст,

ФОП Узналі І. Х.,

РГ "Благодать" церква ЄХБ.

м. Ковель, вул. Кубанська,

вул. Незалежності

 

Локачинський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

місто Луцьк

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ Л-132 від ЛР-115 до к.1 ЗТП-336 (КТП-92, 528, 531, 613, 638, 684,759)

11:00-16:00

КП «Луцькводоканал»(КНС, ж/б Охримович), ФОП Пілецький А.М, ж/м «Лісництво», ОК «Тарасово-лісовий», ФОП Линчук Р.П, ж/б Голікова М.І

с. Тарасово вул. Набержна, Сонячна, Миру, Поліська, Жовтнева, Тиха, Нова, Лугова, Яблунева, Соборності, Городоцька

2.

ПЛ-0,4 кВ Л-1, 2, 3 КТП-466

10:00-17:00

 

с. Підгайці вул. Вереснева

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-227

9-00-17-00

магазин

СМТ Шацьк вул Шевченка, Природна

2.

КТП-319

9-00-17-00

магазин

 

с.Бережці

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

Л-3КТП-223

 

10:00-17:00

 

 

с.Залізниця х.Поля

 

2.

Л-2ШТП-334

 

10:00-17:00

 

 

с.Цир

 

3.

ПЛ-10 Л-11-02  ПС-35/10 «В-Глуша» від ЛР-66 до КР-14

10:00-17:00

 

с.Люботинь, Гірки(частково), х.Петилиха.

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ, Л-28-02 від ЛР-15 до ЛР-16 для ремонту ПР-10 кВ КТП-255

14:00-17:00

КТП-510, с. Оконськ.

КТП-428 - Районний відділ освіти (школа).

КТП-328 - Оконська сільська рада (Дитячий садок), Управління з питань ЦЗ ОДА (контора).

КТП-452.

КТП-511.

КТП-454 - ФОП Басюк Ірина Богданівна (цех).

КТП-255.

КТП-17 - ТзОВ"Науково-виробничий центр "Форель", ФОП Якубовська В.В. (кафе «Криничка»), ДП "Маневицьке лісове господарство" (лісництво).

КТП-486 - ТзОВ"Науково-виробничий центр "Форель" (будівельний майданчик).

 

2.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-255

10:00-17:00

 

с. Оконськ

 

місто Нововолинськ

Інформацію не надано

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

Інформацію не надано

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-105

10:00-17:00

 

с.Дубечно х.Білаші

2.

ЩТП-293

10:00-17:00

 

с.Дубечно  х.Костяново

3.


КТП-104 с.Грабово з 10:00-17-00 вул:Центральна, Медова.

10:00-17:00

 

 

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-114

10:00-16:30

Пункт прийому молока , ФАП, церква

с.Відють

2.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-344

10:00-16:30

Озерянська с/р- адмінприміщення, буд.культури, пождепо, котельня, дит.садок, ТРСТ- магазин, АТС, церква, пошта, ФАП, школа, пункт прийому молока.

с.Озеряни

3.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-129

10:00-16:30

Гайківська с/р – клуб, ФАП, церква

с.Руда

4.

ПЛ-10кВ Л-64-01 від ЗТП-237 до ЛР-82

КТП- 120

КТП- 122

КТП- 123

10:00-17:00

Перевалівська с/р – млин, ФОП Сиротюк М.П.- склад, ТзОВ «Волиньагро» - майстерня

с.Перевали, Осерби, Охітники

5.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-124

10:00-17:00

Перевалівська с/р – клуб, ТРСТ- магазин

с.Перевали