ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 21.03.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-248 ПЛ-0,4 Л-1,2.

09:00 – 17:00

 

м.Устилуг: вул.Пархоменка 35-91, О.Хохол 31-41

2.

КТП-134 ПЛ-0,4 Л-2

09:00 – 17:00

ФОП Голуб Г.В. магазин с. Овадно

с.Овадно: вул.Миру

3.

КТП-210

09:00 – 17:00

 

с.Риснів: вул.Набережна

 

Горохівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-156

с.Пустомити

09:00-17:00

Дім молитви

с.Пустомити:
вул.Подольська

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ЗТП-124 ремонт ЗТП

10:00-17:00

 

с.Риковичі вул. Миру 1-7, вул. Центральна 81-125, вул. Леніна, с. Топилище (повністю), с. Завидів (повністю)

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ЗТП-6 Л-16

09:30 – 14:00

ПП Ханейчук П.П., ПП Чирко О.С.

м.Камінь – Каширський, вул.. Тиха, вул.. Хотешівська.

2.

КТП-76 Л-4, Л-5

09:30 – 16:40

Школа, Будинок культури, Бібліотека.

с.Осівці, вул.. Центральна, вул.. Миру.

3.

КТП-32 Л-1, Л-3

09:30 – 17:00

К-Каширське МСТ «магазин», К-Каш. УГГ ПАТ "Волиньгаз" (ксс).

с.Олексіївка, вул.. Олексіївка.

 

Ківерцівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4 кВ КТП-501

Л-2

8:30-16:30

КТП-501 с.Звірів

Сільська рада

КТП-501 с.Звірів

вул.Київська,1-41/непарні/,2-18/парні/

2.

ПЛ-0.4 кВ КТП-516

Л-3

 

8:30-16:30

КТП-516 с.Клепачів

КТП-516 с.Клепачів

вул.Незалежності,1-11,24,26,28,30

3.

КТП-123

 

10:00-15:00

КТП-123 с.Звірів

ФОП Батицька Людмила Миколаївна

Свято-Воскресенська громада УПЦ

Релігійна громада ЄХБ

Відділ освіти Ківерцівської РДА

УДППЗ "Укрпошта"

УДППЗ "Укрпошта"

КТП-123 с.Звірів

вул.Сільська,1-22,

вул.Центральна,22-56/парні/,21-43/непарні/

вул.Л.Українки,1-20

вул.Шкільна

 

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ТП-644

9.00-17.00

С/Р Городище

Ковельське Райво

с.Городище

 

2.

ТП-145

9:00-17:00

СТзОВ "Пісочно"

с. Пісочно

 

3.

ТП-90

9:00-17:00

С/Р Ситовичі

Ковельське МТМО

Ковельське Райво

СТ Повурськ

 

с.Поворськ

 

Локачинський район

Інформацію не надано

 

місто Луцьк

Інформацію не надано

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ Л-33-05 від ЛР-24

10:00 – 17:00

СГПП "Садів", Пп Жук С.А., ПАТ "Укртелеком", ФАП, УДППЗ "Укрпошта", сільрада, клуб, школа, церква

с.Садів вул Незалежності, Молодіжна, І.Франка, Стуса, Горохівська, Шевченка, Польова

2.

ПЛ-10 кВ Л-32-01 від к.4 ЗТП-419 до ЛР-124 (КТП-205, 216, 499)

10:00 – 16:00

с.Воютин: СГПП "Дружба" (АВМ, Гуртожиток), ФАП, ПрАТ "МТС УКРАЇНА", Філія ПрАТ "Київстар" у м.Львові,

с. Несвіч вул. Крачок, Романівка.

с. Воютин вул. Радянська, Вишнева, Космонавтів, Зелена

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4 КТП-25.26

9:00 – 17:00

Церква с.Городне

с.Городне вул.Задворська.Соловчиня

2.

ПЛ-10 Л 56-01

9:00 – 17:00


с.Старовойтове: ТзОВ УІФК "Волинь", Сервісна зона, Термінал -1, ТзОВ УІФК "Волинь" ЗТП-273 "Автопорт-Ягодин"
 азс перлина

с.Рівне, Миловань, Зелений Гай, Гуща

3.

ПЛ-0.4 КТП-213

9:00 – 17:00

 

смт.Шацьк

вул.Зелена, Дружби, І.Франка

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-04кВ Л-1 КТП-103

10:00 – 17:00

НПП «Прип'ять- Стохід», Реалєбітаційний центр, МНС,

смт.Любешів вул.Бондаренка

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-129

11:00-17:00

Четвертнянська сільська рада (будинок культури, дитячий садок), СП "Маневицьке ОПГХ" (кафе «Ялинка»), Маневицький РВПЗ УДППЗ "Укрпошта" ПАТ "Укртелеком" Волинська філія, Колківське споживче товариство (магазин), Молитовний будинок, ПАТ "Рожищенський сирзавод" (пункт), ФОП Богун Ю.О. (ларьок «Вишенька»), ФОП Іллюк Юрій Васильович (магазин), Маневицький РЦПМСД (амбулаторія).

с.Четвертня.

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-80-02/табір ТП-252

09:00-17:00

Дачний масив, табір «Прикордонник», готель «Три Бобри»

с.Литовеж

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-78

9:00-17:00

с.Єлизаветин школа..

 

с.Єлизаветин вул.Прилісна.

 

2.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-154

9:00-17:00

с.Доросині виробнича база, станція зв'язку, лікарня.

с.Доросині вул. Фріда.

3.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-42

9:00-17:00

с.Трилісці клуб, магазин.

с.Трилісці в.Степова, Котельникова, Молодіжна, Колгоспна.

4.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-159

9:00-17:00

с.Вічині контора с/р, клуб, ППМ, магазини, церква, ФАП, поштове відділення.

с.Вічині вул.Степова, Центральна, 17 Вересня, Берегова.

 

5.

ПЛ-10кВ Л43-02

9:00-17:00

с.Духче артсвердловина, шкільна майстерня, клуб, ФАП, магаини, ППМ.

с.Берегове ППМ, корівник, церква, ФАП, торговий кіоск.

с.Мильськ овочесховище, корівники, млин, пилорама.

с.Сокіл кар'єр.

с.Духче.

с.Берегове.

6.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-333

9:00-17:00

с.Єлизаветин магазин, клуб, ФАП.

 

с.Єлизаветин вул.Прилісна, Васильківська, Ювілейна.

 

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-124

10:00-17:00

 

с Рудня вул Миру, Шевченка, Комсомольська, 1травня, Л Українки

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-336

09:00-16:30

 

с.м.т.Турійськ вул.Лісова, Дубівська 29-52

2.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-344

10:00-16:30

Озерянська с/р- адмінприміщення, буд.культури, пождепо, котельня, дит.садок, ТРСТ- магазин, АТС, церква, пошта, ФАП, школа, пункт прийому молока.

с.Озеряни

3.

ПЛ-10 кВ Л-25-04 від ЛР-52

КТП-160

10:00-16:30

ФАП, ТРСТ- магазин

с.Синявка