ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 04.05.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Горохівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-369

с.Красів

09:00-17:00

Горохівський районний відділ освіти-школа с. Красів

Горохівське МСТ-магазин  №29 Яна

Звиняченська сільська рада-Клуб

Церква

КЗ"Горохівський районний ЦПМСД"-ФАП

с.Красів:
вул.Польова

вул.Центральна,
вул.Набережна

 

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 Л-2 від КТП-222 для заміни опор на ПЛ

9:30-12:00

 

с.Луковичі  вул.Селянська 14-46

2.

ПЛ-0,4 Л-1 від КТП№ для заміни опор на ПЛ

13:00-17:00

 

109 с.Орищі  частково вул.Гагаріна,вул.Механізаторів

3.

КТП-для заміни рубильника

10:00-16:00

 

72 с.Завидів вул.Центральна 51- 86

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-38 Л-2

10:00 – 16:00

Лісництво, ПАТ «Укртелеком» (АТС), Дитсадок.

с.Полиці, вул..Молодіжна, вул. Красноберіз.

2.

ПЛ-10кВ Л-19-05 від ЛР-12 (ТП-140, 351, 352)

10:00 – 16:00

Школа, Мацик Л.В. (пилорама), Бібліотека, Медпункт, Будинок культури, Молитовний будинок, Поштове відділення, Церква, ПП Кашуба Н.Т., ПП Хитрик В.К.

с.Підбороччя

3.

ПЛ-10кВ Л-73-03 від ПС до ЛР-57 (ТП-149, 176, 264, 150, 338, 154, 269, 368, 389.)

10:00 – 18:00

с.Оленине: Медпункт, ПП Обушко Р.М., ССТ Полиці (магазин), Будинок культури, Поштове відділення, ПП Мельник І.С., ПП Пилипчук В.Г., ПП Ліщук В.А., ПП Карпук О.М.

с.Рудка Червинська: Школа, Медпункт, ССТ Пнівне (магазин), Будинок культури, ПП Турик Т.Н., ПП Балик С.І., ПП Приходько Л.Ф.

с.Нові Червища: Лісництво, Церква, Скважина, Медпункт, ПАТ «Укртелеком» (АТС), ССТ Пнівне (Магазин, Пекарня), ПП Цьопич Ю.А., ПП Невар С.П., Сільська рада, Будинок культури, ПП Савонік М.Т., ПП Цьопич Л.М., ПП Цьопич С.В., ПП Матюк В.Ф., ПАТ «Ковельмолоко» (п/з), ПП Давидюк С.І., ПП Куницький А.І., Школа, Дитсадок.

с.Нові Червища, с.Рудка Червинська, с.Оленине.

 

Ківерцівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-10 кВ 14-04

За ЛР-94

 

10:30-15:00

ПЛ-10 кВ 14-04

За ЛР-94

КТП-302смт.Цумань

 

 

КТП-321 смт.Цумань

ФОП Жолква Олена Олександрівна

 

 

 

КТП-262 смт.Цумань

Цуманське  споживче товариство

ДП "Рибгосп" "Цумань"

ФОП Ховайло Ірина Валеріївна

ФОП Бородіна Галина Савівна

ПЛ-10 кВ 14-04

За ЛР-94

КТП-302смт.Цумань

вул.17 Вересня,1-6,

вул.17 Вересня,1-6

КТП-321 смт.Цумань

вул.Ів.Франка,буд.1-20, вул.Л.Українки, буд.1-19,

вул.Коцюбинського-повністю,вул.Васильєва,повністю.

вул.Пушкіна, буд.1-15

КТП-262 смт.Цумань

вул.Партизанська,буд 11- 35

вул.Партизанська,буд 11- 35

вул.Гагаріна,буд.1-12, вул.Щорса,буд.1-23, вул.Банківська,буд.1-22, вул.Ст.Бойка,буд.1-4

вул.8-го Березня(повністю), вул.1-го Січня,буд.18-22, вул.Васильєва, буд.14-40

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КЛ – 0,4 кВ ТП-408

9:00-17:00

Гімназія № 4,

ФОП Ховайло А. М.,

Ф. О. Дуда О. Г.,

ФОП Бордійчук Н. С.,

ФОП Романюк М. В.,

ФОП Проц А. В.,

РЖКП №1.

м.Ковель,  вул.Незалежності, 49, 51, 51а.

 

Локачинський район

Інформацію не надано

 

місто Луцьк

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Луцький район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

Л 85-01

9:30 – 16:00

 

 

с.Підстав"я, Вишнів, Радехів,

2.

КТП-171

9:30-17:00

ФОП Печук Ірина Василівна Магазин

Селищна Рада с.Шацьк

Клуб с.Мельники

Шацьке Районне споживче товариство

Магазин с.Мельники

СВК "Украіна" Бригада №3

Д.П."Шацьке учбово-досвідне лісове господарство"

Контора с. Мельники

Церква с.Мельники

Церква

ФОП Цевух Микола Михайлович Магазин-бар

Госпрозрахункова організація будинкоуправління

КТП-171

ФОП Семерей Олександр Петрович Цех з виготовлення меблів

Дударчук Леонід Якович Ремонтно-будівельний цех

с.Мельники вул.Шевченка

 

Любешівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Маневицький район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-6 ТП-2

09:00-17:00

ТНЕу, перукарня «Красуня», кафе «Студент», нотаріус (Карпюк), страхова компанія, стоматолог (Шкірпан)

м.Нововолинськ

б-р Шевченка, 27-31

вул.Шахтарська, 2-4

вул.Св.Володимира, 32-38

вул.Кобзаря, 55, 57

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-298

9:00-16:00

с.Переспа клуб, ФАП .

с.Переспа

 

2.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-23

9:00-16:00

с.Козин магазин

с.Козин, вул. Ковельська

3.

ПЛ-0,4 кВ від

ЗТП-87

9:00-16:00

м.Рожище музей, церква, муз. школа, магазини, райсоцзабез, адмінприміщення

м.Рожище, вул. Драгоманова, С.Стрільців, Філатова, І.Франка

4.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-40

9:00-16:00

с.Переспа виробнича база, млин, ГРП, картоплесховище

с.Переспа, вул. Ковельська, Квітнева, Гайова

5.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-238

9:00-16:00

с.Доросині тракторна бригада

 

6.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-305

9:00-16:00

с.Доросині церква, бригада, ГРП, пилорама, млин,

с.Доросині, вул. Миру, Молодіжна, Л.Українки, Степовий, Паркова

 

Старовижівський район

Інформацію не надано

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-175

10:00-15:30

ФОП Панасюк В.Є.- вагова, ФАП

с.Дажва