ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 08.05.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-381 Л-2

09:00 – 17:00

Маг. "Ангеліна", церква, ППМ

с.Березовичі: вул. 40 років Перемоги, Шевченка №1-9, Миру № 1-11, 2-12, Молодіжна № 1-11, 2-2, Яворівка

 

Горохівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-370

с.Красів

09:00-17:00

 

с.Красів:
вул.Ярків, Центральна

 

2.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-505

с.Смолява

09:00-17:00

ФОП  Корінецький В.М.-Тоорговий центр

ПАТ "Волиньгаз" Горохівська філія-ГРП

с.Смолява:
вул.Новоставська

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 Л-2 від КТП-11 для чистки траси

9:30-17:00

 

смт Іваничі  частково

2.

ПЛ-0,4 Л-2 від КТП-225 для чистки траси

9:00-16:00

 

с.Литовеж  вул.Миру частково

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-37 Л-2, Л-3

09:30 – 17:00

Медпункт, Будинок культури, ССТ Полиці (магазин).

с.Іваномисль, вул.Першотравнева.

2.

ПЛ-10кВ  Л-44-01 КР-216 до ЛР-26, ЛР-32 (ТП-100, 282, 167, 360).

09:00 – 17:00

Скипидарний завод, Бібліотека, ПАТ «Укртелеком» (АТС), СВК «Нійнівське» (контора), Будинок культури, Дитсадок, ССТ Сошично (Кафе), Поштове відділення, ЛФЗАТ "Київстар Дж.Е (мобільна станція), Сільська рада, ПП Парфелюк Н.Г., Скважина, Магазини,

с.Нуйно, вул.Кусіка, вул.Незалежності, вул.Лесі Українки, пров.Л.Українки, вул.Набережна

3.

КТП-283 Л-5

09:30 – 17:00

ПАТ «Укртелеком» (АТС), Сільська рада, Бар «Мальва», м-н «Маркет», кафе «Варенична», Поштове відділення, ПП Сельвесюк С.С., ПП Фіщук В.В.,

с.Раків Ліс, вул.Ветеранів, вул.Шкільна.

 

Ківерцівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ – 10 кВ Л 28

(ТП-498, ТП-494)

9:00-17:00

ТзОВ "ВК Промсервіс",

ТзОВ " Сибм'яспром ".

м.Ковель. вул.Гулака-Артемовського, вул.Гвардійська, вул.Перемоги,

 вул.Брестська, 128,

вул.Березовського.

2.

ПЛ – 0,4 кВ ТП-118

9:00-17:00

Голобське споживче товариство,

Ковельське Райво,

Вол. обл. управлін ПАТ Ощадбанк,

ПАТ "Волиньгаз",

КП "Наше селище",

Ковельське МТМО (Гол. райлік),

Райкультвідділ Ков. РДА,

ФОП Байда А. М.,

ФОП Воробей Т. П.

смт. Голоби.

 

Локачинський район

Інформацію не надано

 

місто Луцьк

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ТП-428

РУ-0,4кВ ІІ сш.

13:00-17:00

ПриватБанк вв-2, АЗС-«ОККО»

вул.Федорова 1, 5,

вул.Конякіна 9б, 11, 11а,

 

Луцький район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ЗТП-94 Л-15

9:00-18:00

Лісхоз солярний цех баня

 

М Любомль  вул..Незалежності

2.

КТП-20

9:00-17:00

Магазин школа клуб

с.Скиби вул Зелена, Хлібна, Залізнична

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10кВ Л-10-02 від ЛР-6 до ЗТП-229

10:00-17:00

Школа, насосна станція

с.Підкормілля вул.Садова

с.Курин вул. Червоноармійська

с.Люб'язь вул.Двірська

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ,  Л-78-06 до ЛР-22

10:00-17:00

КТП-339, с. Галузія - ДП "Маневицьке лісове господарство".

КТП-421 - ДП "Маневицьке лісове господарство".

КТП-432.

КТП-29 - ФОП Біланчук В.М. (ларьок), Галузійська сільська рада (клуб), Маневицький РВПЗ  УДППЗ  "Укрпошта" ПАТ "Укртелеком" Волинська філія, Маневицьке споживче товариство (магазин), Маневицький райкомбінат СКГ "Райсількомунгосп" (башня), ФОП Коснюк О.В. (виробнича база), Церква, Маневицький РЦПМСД (ФАП).

КТП-431 - Районний відділ освіти (школа).

КТП-372.

 

2.

ПЛ-10 кВ,  Л-29-03 від ЛР-90 до ЛР-145 для ремонту ПР-10, КТП-200 і КТП-219

11:00-18:00

КТП-197, с. Калинівка - Колківське споживче товариство (магазин), Районний відділ освіти (школа), Молитовний будинок (культова споруда), ФО Назарчук Інна Миколаївна (магазин), ФОП Назарчук М.І.

КТП-384, с. Рудники - ДП"Колківське лісове господарство" (лісництво).

КТП-219 - ФОП Міцевський Олександр Леонідович (пилорама), Приватне акціонерне товариство "Киїстар" (станція), ФОП Назарчук Леонід Федотович (рем майстерня).

КТП-443 - ФОП Назарчук М.І. (млин).

КТП-501.

КТП-240 - ФОП Кушнірчук Т.М. (ларьок), ФОП Ясковець В.К. (магазин).

КТП-239 – Церква, ФОП Величко В.М. (торговий кіоск).

КТП-200 - Рудниківська сільська рада (дит.садок), Колківське споживче товариство (прод.магазин № 1), Молитовний будинок (культова споруда), ФО Назарчук Інна Миколаївна (магазин),  ФОП Назарчук М.І.

КТП-304 - Рудниківська сільська рада (клуб, котельня), Маневицький РВПЗ  УДППЗ  "Укрпошта",  ПАТ "Укртелеком" Волинська філія, Районний відділ освіти (школа), ФОП Величко М.С.

 

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ Л-1, Л-2, Л-4 ТП-6

09:00-17:00

Магазини: «Фреш», «Водолій», «Водограй», «Вест»; перукарня «Лонда», кафе «Вареники»

м.Нововолинськ

вул.Нововолинська, 38-58

вул.Садова

вул.С.Стрільців, 5-20

вул.Шухевича, 1-19

вул.Партизанська

п-т Дружби, 1-11

вул.Шахтарська, 25

2

ПЛ-0,4 кВ Л-3 ТП-15

09:00-17:00

Кафе «Світанок», магазин «Еталон», бар «Оскар», бар «Добряк», перукарня «Лада»

м.Нововолинськ

вул.Героїв АТО, 1-29

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-305

9:00-16:00

с.Доросині церква, бригада, ГРП, пилорама, млин,

с.Доросині, вул.Миру, Молодіжна, Л.Українки, Степовий, Паркова

2.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-243

9:00-16:00

м.Рожище магазин

м.Рожище, вул.Незалежності, Шевченка

3.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-23

9:00-16:00

с.Козин магазин

с.Козин, вул.Ковельська

4.

ПЛ-10 кВ Л34-01 (ПЛ-0,4 кВ від

КТП-178, 220, 368, 216, 442, 11)

9:00-16:00

с.Любче торгові кіоски, ППМ, ФАП, церква, зернотік, картоплесховище, СКЗ, млин, ГРП, с.Кроватка магазин, ФАП, котельня, ГРП, с.Доросині овочесховище, с.Залісці млин

с.Любче, вул. Ковельська, Молодіжна, А.Савчук, Садова, Зелена, Тиха, с.Кроватка (повністю), с.Залісці вул. Молодіжна, Перемоги

5.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-54

9:00-16:00

с.Духче ППМ, магазини, клуб, ФАП, артсвердловина, шкільна майстерня

с.Духче, вул.Миру, Травнева, Набережна, Спортивна

6.

ПЛ-0,4 кВ від

КТП-248

9:00-16:00

 

с.Топільне, вул.Квітнева, Миру, Садова

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ЩТП-82

10:00-17:00

 

с.Лісняки вул:Дубова

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-175

10:00-16:30

ФОП Панасюк В.Є.- вагова, ФАП

с.Дажва

2.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-134

10:00-16:30

ТзОВ «ВВ АГРО»- бригада

с.Дуліби  вул.Центральна

3.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-26 Л-3

12:00-15:00

Пошта, АТС, дім  молитви, ФГ «Волиньагрохолдинг»- адмінприміщення

с.Бобли

4.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-78 Л-3

14:00-16:00

Церкви

с.Ружин