ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 15.06.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

КТП-347

09:00 – 17:00

Школа, сільська рада, водонапірна башта

с. Зоря: вул. Шкільна

2.

КТП-101 Л-2

09:00 – 17:00

Дитячий садок, магазин

с. Хмелівка: вул. Закарпатська, Шкільна

 

Горохівський район

Інформацію не надано.

 

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0.4кВ Л-2 від КТП-282 чистка траси;

 

9:30-15:30

 

смт.Іваничі вул.Підцерква52-66,Шевченка 24-38

2

ПЛ-0.4кВ Л-1 від ЗТП-23 заміна опор

9:00-16:30

 

с.Заболотці вул.Шевченка,Колгоспна,Уткіна 28

3

ПЛ-0.4кВ від КТП-151 виміри опору контурів опор

10:00-17:00

 

с.Кропивщина

 

Камінь-Каширський район

Інформацію не надано.

 

 

Ківерцівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-10 кВ 96-02

 

9:00-17:00

 

ПЛ-10 кВ  96-02

КТП-129 с.Холоневичі

ДП "Цуманське лісове господарство"

КТП-220 с.Холоневичі

ФОП Романюк Леся Степанівна

Свято-Козьмо-Дем"янівська УПЦ КП

КТП-221 с.Холоневичі

ФОП Піддубний Андрій Анатолійович

ФОП Піддубний Григорій Федорович

ТзОВ "Українське дерево"

П-ць Ройко  А.М.

Арендарчук Р.М.

КТП-222 с.Холоневичі

 

КТП-468 с.Холоневичі

Молитовний будинок ХВЄ

КТП-469 с.Холоневичі

ФОП Бондарчук Максим Іванович

КТП-470 с.Холоневичі

Сільська рада с.Холоневичі

ФОП Філюк Олександр Васильович

КП`Конвалія`

Цуманська районна лікарня №2

ЗТП-504 с.Холоневичі

Відділ освіти Ківерцівської РДА

ПЛ-10 кВ 96-02

КТП-129 с.Холоневичі

 

КТП-220 с.Холоневичі

вул.8-го Березня

 

КТП-221 с.Холоневичі

вул.Травнева  вул.Шкільна,1-35

 

 

 

 

КТП-222 с.Холоневичі

вул.8-го Березня,1-5, вул.Незалежності

КТП-468 с.Холоневичі

с.Холоневичі

КТП-469 с.Холоневичі

вул.Садова

КТП-470 с.Холоневичі

вул.Центральна,1-9/непарні

вул.Центральна,2-16/парні/

вул.Центральна,9-35/непарні/,18-48/парні/,

 

ЗТП-504 с.Холоневичі

 

2

ПЛ-10 кВ 14-03

 

10:00-15:00

 

ПЛ-10 кВ 14-03

КТП-219 с.Рудочка

Селищна рада Цумань

ДП "Цуманське лісове господарство"

КЗ "Ківерцівський РЦ ПМСД"

КТП-258 смт.Цумань

Виправна колонія – 84

КТП-260 с.Башлики

 

КТП-268 смт.Цумань

ДТГО "Львівська  залізниця "

КТП-307

ФОП Арендарчук Любов Петрівна

КТП-310 с.Кадище

ФОП Чечотка Богдан Васильович

ФОП Денисюк Ніна Володимирівна

Цуманське ВУЖКГ

ФОП Мельник Віктор Васильович

Дуб Ю.В.

КТП-405 смт.Цумань

 

КТП-473 с.Кадище

ДП "Цуманське лісове господарство"

Філія Житомирський ВЕТВЗ "ДП "Укрдорзв'язок"

УДАІ УМВС України у Волинській обл.

УДППЗ "Укрпошта"

Відділ освіти

ПрАТ "МТС  УКРАЇНА"

ТзОВ "Астеліт"

КТП-474 с.Мощаниця

ДП "Цуманське лісове господарство"

КТП-475 с.Кадище

ТзОВ "Джерела" 

ФОП  Гламазда Любов Михайлівна

УДАІ УМВС України у Волинській обл.

КТП-478 с.Кадище

ТзОВ "Золотий екватор"

КТП-521

Виправна колонія – 84

КТП-536 с.Башлики

Відділ освіти

Арендачук Люпов Петрівна

Сільська рада Дубище

КТП-541 смт.Цумань

ФОП  Котик Світлана Мефодіївна

ФОП Арендарчук Алла Миколаївна

ФОМ  Тимчук Сергій Ростиславович

Релігійна громада  ХВЄ-п"ятидесятників

Цуманське ВУЖКГ

 ПЛ-10 кВ 14-03

КТП-219 с.Рудочка

с.Рудочка

 

 

КТП-258 смт.Цумань

 

КТП-260 с.Башлики

вул.Перемоги, вул.Шкільна

КТП-268 смт.Цумань

 

КТП-307 с.Кадище

с.Кадище/часткове/ вул.Ломоносова

КТП-310 с.Кадище

вул.40-років Перемоги

 

 

 

 

КТП-405 смт.Цумань

вул.Лісна вул.Крупська

КТП-473 с.Кадище

вул.Миру, вул.Ломоносова

 

 

 

 

 

 

 

КТП-474 с.Мощаниця

 

КТП-475 с.Кадище

вул.Герцева,1-13 вул.Рівненська

 

 

КТП-478 с.Кадище

 

КТП-521смт.Цумань

 

КТП-536 с.Башлики

 

 

 

КТП-541 смт.Цумань

вул.Горького, 1-17,вул.Вишнева,1-12,вул.Гайова,1-9, вул.Ватутіна, 1-22

вул.Шевченка,13-31/непарні/,22-78/парні/,вул.Гайова,11-19

 

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ – 0,4 кВ КТП-240

9:00-17:00

ФОП Наконечний П. М.,

ФОП Шворак П. Є.

с. Білин.

2.

ПЛ – 0,4 кВ ЗТП-536

9:00-17:00

ПрАТ "Хлібокомбінат", Ковельське РЖКП №2,

ФОП Рембач П.С., ФОП Якубук В. П., ПП "АС Експерт", Відділ комунгоспу, ТзОВ ВКФ "Ковель", Ковельська Райспоживспілка, ТзОВ "Пакко  Холдинг", ФОП Миронюк Г.В., Вол.дирекція УДППЗ, Вол.обл.управлін ПАТ Ощадбанк,

ПП "ЮАІНЕТ", ЖБК"Світязь",

ТзОВ ВКФ "Ковель", ЖБК"Світязь", ФОП Миронюк Г.В.

м.Ковель, вул. Володимирська, вул. 40-річчя Перемоги.

 

Локачинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

КТП№177 Л-3

9:00-15:45

 

с.м.т.Локачі вул.Б.Хмельницького

2

ПЛ10кВ Л21-01

10:00-13:00

 

с.Затурці(частково), с.Маньків, Холопичі

 

місто Луцьк

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-1,2,3,4 КТП-163

10:00-17:00

ФОП Гнатюк Л.О, ФОП Федорчук І.М

с. Підгайці вул. Східна, Надстирна, Шкільна, Надрічна

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

 КТП-184

9:00 – 17:00

школа, церква с.Піща

с.Піща вул.Набережна

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

КТП-171

10:00-12:00

ФОП Рудчик О.М. магазин, ЗВ ВД УДППЗ "Укрпошта" відділення зв'язку, ФОП Масюк М.С. магазин, ЦПМСД ФАП, ФОП Віліч Г.Г. магазин, Малоглушанська сільська рада адмінприміщення

с. Мала Глуша частково

2

КТП-164

12:54-17:00

ФОП Віліч Г.Г. магазин, релігійна громада с. М.Глуша церква

с. Мала Глуша, вул. Вишнева, Партизанська

3

ПЛ 10 кВ Л 106-01 від КР-5 (КТП-29, 249, 203)

10:00-16:00

Релігійна громада с. Деревок, ДП "СЛАП "Любешівагроліс", ПАТ "Укртелеком" АТС, адмінприміщення Деревківський старостинський округ, ФОП Манзик П.Ф.магазин, ФОП Яцук О.Й. магазин, Фоп Мороз магазин, школа с. Деревок

с. Деревок, вул. Поліщука, Ювілейна, Молодіжна

 

Маневицький район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ Л-2 ТП-23

09:00-17:00

 

м.Нововолинськ

вул.Глінки

вул.Павлова, 1-37

вул.Попова, 1-14

вул.Л.Українки, 14

 

Ратнівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

КТП-15

10:00-16:00

 

С.Замшани частково

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 від КТП-185

9:00-17:00

с.Тихотин свинарник, бригада-1, пилорама.

 

2

ПЛ-0,4 від КТП-373

9:00-17:00

с.Доросині дитячий садок, клуб.

 

с.Доросині вул..Шевченка

 

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

КТП-274

10:00-17:00

 

с.Кримно

2

КТП-121

10:00-17:00

 

с. Комарово

3

КТП-169

10:00-17:00

 

с.Дубечно

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-10 кВ  Л-61-05 від  ЛР-40 до КТП- 267

КТП-83, КТП-336

 

10:00-17:00

Філія Ковельський автодор - дільниця

смт.Турійськ вул.Паралельна,Дубівська, провул.Залізничний, вул..Паралельна, провул.Паралельний, вул.Лісова