ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 18.06.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-202

09:00 – 17:00

 

с.Заріччя: вул.Лобачинська від № 17 та від № 38

2.

КТП-172 Л-3

09:00 – 17:00

с. Черчичі: школа, магазин, церква

с. Черчичі: повністю

3.

ТП-330 Л-8

09:00 – 17:00

м. Устилуг: лісництво, лікарня, комунгосп

м. Устилуг: вул. Привокзальна, І.Франка

 

Горохівський район

Інформацію не надано

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-1 від ЗТП-23 к/р лінії

9:00-16:30

 

с. Заболотці по вул. Шевченка,

 вул.Уткіна 28, вул.Гагаріна,

вул.Колгоспна, хутір Луговий

2.

ПЛ-10кв Л80-02(частково)

10:00-17:00

ШКОЛА, Дит.садок, ФОП Поліщук, ФОП Джура, ФОП Главацька, ФОП Лисак, ФОП Тарасюк,ПАТ "КИЇВСТАР" 

с.Литовеж вул.Радянська, В.Якобчука, Жовтнева, Кірова, Л.Українки, І.Франка, Вербова, Львівська, Шевченка 1-62, Колгоспна, Миру, Прикордонна,

3.

ПЛ-04кв від КТП-112

9:30-17:00

 

с.Бужковичі вул.Центральна

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ЩТП-230 Л-1, Л-2

09:30 – 17:00

ФАП, ССТ Сошично (магазин), Будинок культури, Церква.

с.Запруддя, вул.. Яблунева, вул.. Л.Українки, вул.. Шкільна.

2.

КТП-173

10:00 – 17:00

Молитовний будинок

с.Боровне, вул.. Садова, вул.. Замлиння.

3.

КТП-281 Л-2

09:30 – 16:00

ФАП, Аптека.

с.Великий Обзир, вул.. Вереснева.

 

Ківерцівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Ковельський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Локачинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-80

9:00-13:00

 

с.Маньків(частково)

2.

ЗТП-129

 

12:00-17:00

 

с.Затурці(частково)

3.

ПЛ-0.4кВ, КТП-177 Л-4

9:00-17:00

 

смт.Локачі (вул.Б.Хмельницького, Зелена, Нова, Волошина)

 

місто Луцьк

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-1,2,3 КТП-343

10:00-16:00

с.Білостік: ФГ "Міжгіря"

 

2.

ПЛ-0,4 кВ Л-1,2 КТП-364

10:00-17:00

С/р с. Радомишль (с. Суховоля – ФАП)

с.Суховоля вул. Сонячна

3.

ПЛ-10 кВ Л 31-02 до ЛР-170 (КТП-744, 585, 632, 587, 136, 50, 235, 269, 293, 644)

09:00-17:00

Приватна фірма "Мітра"

с. Омеляник вул. Ювілейна, Спортивна, Миру, Проектна, Стуса, Педагогічна, Будівельна, Набережна, Дубова, Нагірна, Лисенка

4.

ПЛ-10 кВ Л 20-05 від к.4 ЗТП-428 до ЛР-235 (КТП-191, 201, 320, 624, 739)

12:00-14:00

ФОП Мурза В.В, ФОП Курбанова В.В, ОК «Оселя на Центральній», ФОП Волинець Ю.О, ФОП Даниленко О.О, ФОП Михальчук О.Ф, ФОП Гнездецький В.В, ТзОВ «Аніс-ЛТЛ», ФОП Вакуліч В.М, ФОП Юзва В.А, ФОП Верескунова І.О, ФОП Драла О.П, ФОП Волинець А.А, ФОП Жигаревич Б.О, Св.Троїцький храм, Теремнівське СТ(маг. Липини), ВУЖКГ с.Липини(артсвердловина).

с.Липини вул. Шевченка, Ветеранів, Центральна

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-184

9:00-17:00

 

школа

с.Піща вул Набережна

2.

КТП-112

9:00-17:00

 

м Любомль вул Комбрига -Аверина

 

3.

ПЛ 10 Л-26-08

9:00-17:00

 

Л-26-08

с.Мельники,

с.Шацьк: в. Незалежності, Вишнева, Шевченка, Зелена, Дружби, І.Франка, 1 Травня, 8 Березня

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-144

10:00-17:00

Магазин ФОП Кирилюк, Військова частина № 9971(застава)

с. Ветли вул.Поліська

2.

ПЛ 10 кВ Л 106-01 від від ПС-35 Цир до   ЛР-18,КР-5

10:00-17:00

 

с. Цир вул.Загребілля

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ від КТП-432

10:00-18:00

 

с. Галузія

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-1 ТП-6

09:00-17:00

Магазин «Фреш»

м.Нововолинсьу

вул.Нововолинська, 44-48, 56

вул.Садова, 13-17, 24-32

вул.С.Стрільців, 20

вул.Шухевича, 5-19

2.

ПЛ-0,4 кВ Л-7 ТП-36

09:00-17:00

 

м.Нововолинськ

вул.Некрасова, 1

вул.Кутузова, 2-18, 1-9

вул.К.Карого

вул.Полуботка

вул.Ціолковського, 1-23, 2-14

вул.К.Савури

 

Ратнівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

18.06.18 КТП -15 Ремонт обладнання

10:00-16:00

 

с.Замшани

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 від КТП-221

9:00-17:00

 

с.Уляники, вул.Сибірська

2.

ПЛ-0,4 від КТП-58

9:00-17:00

с.Іванівка (повністю)

с.Іванівка (повністю)

3.

ПЛ-0,4 від КТП-208

9:00-17:00

с.Ворончин ФАП

с.Ворончин вул.Шкільна

4.

ПЛ-10 кВ Л34-05

9:00-17:00

с.Доросині (СКЗ)

с.Доросині дитячий садок, клуб.

 

с.Доросині, вул.Миру, Ветеранів, Шевченка

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ЗТП-26 Л-17

10:00-16:00

 

Ст.Вижва вул:Незалежності, Сковороди, Меліоративна, Чорновола.

2.

КТП-32

10:00-16:00

 

с.Мільці

3.

ПЛ-10кВ Л-27-08 від ЛР-117

11:30-17:00

 

с.Текля,Глухи

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-1

10:00-16:00

Кульчинська сільська рада- адмінприміщення, дитячий садок, водонапірна башня, УДППЗ «Укрпошта» -відділення, ФОП Давидюк З.Г.- торговий кіоск, ФОП Данилюк О.А.- торговий кіоск, Відділ освіти Турійської РДА - школа

с.Кульчин